Віденський Філармонічний Штраус Оркестр

5 грудня 2019, Чт. 19:00
від 220 грн.
від 220 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Віденський Штраус Оркестр?

1. Відвідати саму довгоочікувану різдвяну подію Одеси.
2. Почути один найвидатніших оркестрів світу, під керівництвом зіркового маестро Андраша Деака.
3. Насолодитися шедеврами династії Штраусов, Моцарта, Брамса, Чайковського, знайти натхнення і відчути незабутні емоції в одному з найкрасивіших театрів світу.

5 грудня в Одеському театрі опери та балету Віденський Філармонічний Штраус оркестр традиційно представить Великий Різдвяний концерт. Щороку цю прекрасну подію одесити чекають з особливою радістю і передчуттям.

Віденський Філармонічний Штраус Оркестр по праву вважається гордістю віденського музичного світу. Неповторний шарм, особливий стиль виконання і незаперечна майстерність, притаманні саме цьому оркестру надали йому величезний успіх і визнання глядачів по всьому світу. У колективі Віденського філармонічного Штраус оркестру грають кращі музиканти Відня і їх колеги з різних країн Європи. Головний диригент і один з творців оркестру Андраш Деак - зоряний маестро, який співпрацює з багатьма знаменитими колективами: Віденським Моцарт-Оркестром, філармонічним оркестром Калгарі, ванкуверські оперним оркестром, Балтиморським симфонічним оркестром і Оркестром Чиказької опери.

У святковій програмі ви почуєте чарівні мелодії династії Штраусов, улюблені твори Моцарта, Брамса, Чайковського. Це чудове свято музики надихне вас, огорне чарівним флером зимового Відня, подарує незабутні емоції і стане прекрасним початком майбутніх різдвяних торжеств.

Бажаємо вам приємного вечора і справжньої насолоди музикою в одному з найкрасивіших театрів світу в прекрасній компанії з Віденським філармонічним Штраус оркестром!