3 жовтня 2018, Ср. 19:00
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Мотузка"?

1. Постановка вразить вас своєю легкістю і загадковістю.
2. Ви посмакуєте тонкою іронією.
3. Змістовний, глибокий, блискучий спектакль.

Хіба бувають похмурі комедії з життєрадісним фіналом? Та ще й як! Вистава "Мотузка" - беззаперечне підтвердження цьому.

В основі вистави - п'єса Михайла Хейфеца. Твір сам по собі досить оригінально структурований. Так, на перший погляд, абсолютно не зв'язані між собою епізоди, як фрагменти мозаїки, складаються поступово в єдине ціле. І у фіналі на вас чекає ціла закінчена історія.

Ще один парадокс: хоча кожна сцена і має комедійний характер, в цілому спектакль вийшов дуже навіть сумний. І легкість подачі не заважає доносити глибокий зміст. Це одночасно і притча, і чорна комедія, і трішки трагедія. Оце так мікс! Але тому-то й цікаво. Прем'єра відбулася в 2016 році. Музичне рішення і постановка - Олексій Лісовець. У ролях: Олеся Жураківська, Анатолій Ященко, Сергій Кияшко та ін. Спектакль на дві дії, триває 2,5 години.

Інші дати

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 42 Події Німецький цирк Black and White 16.02 - 21.04.2019 Dakh Daughters 06 квітня 19:00, Сб Dakh Daughters Київ, Палац культури КПІ від 290 грн. Dakh Daughters Вже не хочу 06 квітня Dakh Daughters Палац культури КПІ Придбати Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати Чорний Квадрат: Чи не випадкові зв'язки 05 березня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Чи не випадкові зв'язки Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Чи не випадкові зв'язки Вже не хочу 05 березня Чорний Квадрат: Чи не випадкові зв'язки Bel etage Придбати