Авторський вечір Вероніки Доліної

21 травня 2019, Вт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Вероніка Долина - блискучий російський поет, бард, перекладач, володіє своїм стилем, потужною харизмою, абсолютно впізнаваний автор-виконавець. Багато хто називає її «Окуджава в спідниці»! Абсолютна щирість її поезії, баладна форма пісень, неповторний, характерний тільки для неї, тембр голосу - роблять зустрічі з нею незабутніми, а спілкування на творчих вечорах залишається в пам'яті надовго.

Вперше вона з'явилася в Києві в 19 років на фестивалі авторської пісні, вона підкорила киян, увійшла в конфлікт з владою, оскільки пісня «Коли б ми жили без витівок, я народила б дітей, від усіх, кого любила, всіх видів і мастей ...» не співпадала з «Моральним кодексом будівника комунізму».

Її пісні і її життя доповнюють один одного. У неї четверо дуже творчих дітей. Вона завжди актуальна. Як одного разу, коли вона відгукнулася піснею на від'їзд євреїв з СРСР: «їдуть мої родичі ...», так і зараз - вона пише, співає, гастролює по Росії, США, Франції, Чехії та інших країн.

З нею добре пити каву, читати вірші, слухати пісні, говорити на різні теми. Ці дружні почуття дуже добре відчуваються на концертах. На жаль, Вероніка Аркадіївна Долина останні роки рідко буває в Україні. Але ось щасливий випадок! 21 травня 2019 р. відбудеться авторський вечір поета в Будинку актора на Ярославовому Валу. Зал невеликий, але дуже затишний і домашній. Ми впевнені, що всі, хто прийде на цей вечір, підуть тільки після тривалих овацій і автографів. А назва вечора, яке не влізло на афіші, дане самою Долиною, звертається до глядачів: «... Як Ваша світлість поживає ...?» Спасибі за хвилювання і підтримку нас.
Хочеться відповісти назва одного американського мюзиклу 30х років минулого століття: «Хочеться жити, але не дають!»

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати