VERTUHA ARTS FESTIVAL

31 серпня 2019, Сб. 10:00
ПК Куренівка Київ, вул. Костянтинівська 73
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

VERTUHA ARTS FESTIVAL у Києві - фото №1 picture
VERTUHA ARTS FESTIVAL у Києві - фото №2 picture
VERTUHA ARTS FESTIVAL у Києві - фото №3 picture
VERTUHA ARTS FESTIVAL у Києві - фото №4 picture
VERTUHA ARTS FESTIVAL у Києві - фото №5 picture
VERTUHA ARTS FESTIVAL у Києві - фото №6 picture

Про подiю

VERTUHA ARTS FESTIVAL – фестиваль психоделічної музики та мистецтва, колаборація з Німецьким фестивалем Reverberation festival метою якої є культурний обмін. Подія відбудеться 31 серпня 2019 року на території Палацу Культури «Куренівка». Партнери: Reverberation Festival (Dresden/Germany), kontrabas.promo, COMMA, Громадське радіо та спільнота Burning Man Україна.

Основні напрямки VERTUHA ARTS FESTIVAL:
– Музика;
– Візуальне мистецтво;
– Театр;
– Екологія.

Протягом фестивалю на вас чекають 5 сцен, де зіграють понад 40 гуртів, діджеїв і не тільки. На фестивалі знайдуть місце:
– одразу 2 головні live-сцени, що діятимуть послідовно одна навпроти одної;
– стилізована recycle-stage, для привернення уваги до екологічних проблем;
– сцена вінілової музики;
– освітня програма Music Business Speaking Session;
– театральні перфоманси;
– психоделічне liquid show;
– художні інсталяції.
– стріт-арт;

Прообразом і партнером фестивалю став Reverberation festival, який проходить у Дрездені за підтримки місцевих митців та влади. Головний організатор Reverberation festival — Robin Heller стане ключовим гостем програми. Окрім вінілового лайв-сету, він виступить спікером в Music Business Speaking Session, в якій також братимуть участь організатори фестивалів, PR-спеціалісти, booking-експерти та багато інших представників музичної індустрії. Місце проведення VERTUHA ARTS FESTIVAL було обрано не випадково. Концепція фестивалю та Палацу Культури «Куренівка» співпадають у тому, що підтримка сучасного мистецтва та культурно-освітніх заходів в Україні є пріоритетним напрямком для обох організацій.

Всі учасники погодилися приймати участь у фестивалі безкоштовно, щоб зробити фестиваль максимально доступним для відвідувачів. Свої виступи на фестивалі вже підтвердили наступні українські та зарубіжні артисти:
Love'n'Joy, TETOUZE, TBPOFT, Omodada GEE, Адвокати, The Unsleeping, Lucas Bird, Pree Tone, Blake Maloka, Тимпаче, DJ J Don, August J, Our Atlaantic, ZfeelZ, Pop.Lava, Kraken Landau, Bye Nothing, Valentin Boyko, Cloud Jam, Heller Than Hell, MACKA, Seba Koreckiy, Kosta, Ashcat, Titeev, Dramateeq, Timan, Chocollaba, Hawx, Wootabi, Dzen9, Klim Beats, Postman.

Окрім морально-етичних норм на VERTUHA ARTS FESTIVAL немає ніяких рамок та обмежень, саме тому ми відкриваємо прийом заявок на будь-яку співпрацю чи ініціативу! Пропонуйте що завгодно, вигадуйте, створюйте та долучайтесь. Якщо у вас є жага самовиразитись та ви знаєте що і як хотіли би презентувати публіці, пишіть нам на пошту [email protected] В темі листа вкажіть «ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ – НАЗВА ПРОЕКТУ/ІНСТАЛЯЦІЇ тощо». https://soundcloud.com/hellerthanhell/funkoriental...

Кошти вилучені з продажів квитків підуть на підтримку ініціатив ПК Куренівка, покриття організаційних витрат VERTUHA ARTS FESTIVAL, та на організацію наступного, ще більш масштабного фестивалю VERTUHA ARTS FESTIVAL 2020.

Схожі події

КУРАЖ NOT ONLY JAZZ 15 серпня 12:00, Сб КУРАЖ NOT ONLY JAZZ Київ, ВДНГ від 150 грн. КУРАЖ NOT ONLY JAZZ Вже не хочу 15 серпня КУРАЖ NOT ONLY JAZZ ВДНГ Придбати Міжнародний фестиваль Одеської пісні «За всю Одесу». Міжнародний фестиваль Одеської пісні «За всю Одесу». 3 Події Міжнародний фестиваль Одеської пісні «За всю Одесу». 13.08 - 15.08.2020 Odessa Classic: Себастіан Кнауер. Сольний концерт 19 серпня 19:00, Ср Odessa Classic: Себастіан Кнауер. Сольний концерт Одеса, Одеська обласна філармонія від 1 грн. Odessa Classic: Себастіан Кнауер. Сольний концерт Вже не хочу 19 серпня Odessa Classic: Себастіан Кнауер. Сольний концерт Одеська обласна філармонія Придбати Odessa Classic: Камерний оркестр NICO 17 серпня 19:00, Пн Odessa Classic: Камерний оркестр NICO Одеса, Одеська обласна філармонія від 1 грн. Odessa Classic: Камерний оркестр NICO Вже не хочу 17 серпня Odessa Classic: Камерний оркестр NICO Одеська обласна філармонія Придбати