Веселощі сердечне, або Кепка з карасями

6 грудня 2019, Пт. 19:00
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Веселощі сердечне, або Кепка з карасями в в Києві! Чекаємо вас 2019-12-06 о 19:00 на майданчику Київський театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Київ.
Ви можете купити квитки на Веселощі сердечне, або Кепка з карасями на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Веселощі сердечне, або Кепка з карасями.

У сценічному прочитанні режисера Дмитра Богомазова розповіді Юрія Коваля зі збірки «Чистий Дор» - це смішні, добрі, мудрі і дуже світлі історії про загублену в лісах старовинної селі з прозорою назвою Чистий Дор і життя-буття її мешканців.

«Село моєї душі» - так сказав одного разу Коваль про Чистому Дорі, як про мрію, про висловлення свого ідеалу. Привітна Пантельовна, серйозна дівчина Нюрка, криклива Міроніха, зворушлива Манька і найдобріший дядько Зуй - всі вони живуть наче в кільці заповідного лісу, і не загрожує їм ні чорне відчай зовнішнього світу, ні безглузда суєта. Їхні стосунки з людьми будуються на моментально спалахує і згасає почуття спорідненості, завдяки якому відразу був зарахований в родичі і оповідач - випадково забрів у село письменник-мандрівник. Їх чисте життя, всі відтінки лісу і неба ловить невидимою мережею письменник-бродяга, щоб потім, сидячи в похмурому місті, написати книгу.

Ці цікаві історії для душі, розуму і серця, приносячи гру, посмішку, свіжість і чарівність живого життя, роблять і самих глядачів чистішим і добрішим. А тонка іронія автора ще й піднімає настрій.

Схожі події

Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 6 Подiй Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 22.12 - 06.01.2020 Приборкання норовливих 15 грудня 19:00, Нд Приборкання норовливих Одеса, Російський театр від 2 грн. Приборкання норовливих Вже не хочу 15 грудня Приборкання норовливих Російський театр Придбати Лускунчик. KYIV MODERN BALLET 15 січня 19:00, Ср Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 50 грн. Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Вже не хочу 15 січня Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеський театр Опери та Балету Придбати