Веселощі сердечне, або Кепка з карасями

від 60 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Веселощі сердечне, або Кепка з карасями в Києві! Чекаємо вас 2020-02-23 о 19:00 на майданчику Київський театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Київ.
Ви можете купити квитки на Веселощі сердечне, або Кепка з карасями на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Веселощі сердечне, або Кепка з карасями.

У сценічному прочитанні режисера Дмитра Богомазова розповіді Юрія Коваля зі збірки «Чистий Дор» - це смішні, добрі, мудрі і дуже світлі історії про загублену в лісах старовинної селі з прозорою назвою Чистий Дор і життя-буття її мешканців.

«Село моєї душі» - так сказав одного разу Коваль про Чистому Дорі, як про мрію, про висловлення свого ідеалу. Привітна Пантельовна, серйозна дівчина Нюрка, криклива Міроніха, зворушлива Манька і найдобріший дядько Зуй - всі вони живуть наче в кільці заповідного лісу, і не загрожує їм ні чорне відчай зовнішнього світу, ні безглузда суєта. Їхні стосунки з людьми будуються на моментально спалахує і згасає почуття спорідненості, завдяки якому відразу був зарахований в родичі і оповідач - випадково забрів у село письменник-мандрівник. Їх чисте життя, всі відтінки лісу і неба ловить невидимою мережею письменник-бродяга, щоб потім, сидячи в похмурому місті, написати книгу.

Ці цікаві історії для душі, розуму і серця, приносячи гру, посмішку, свіжість і чарівність живого життя, роблять і самих глядачів чистішим і добрішим. А тонка іронія автора ще й піднімає настрій.