Веселі ведмежата

19 вересня 2018, Ср. 11:00
Одеський обласний театр ляльок Одеса, вул. Пастера, 15

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Веселі ведмежата?

1. Герої дитячої вистави «Веселі ведмежата» - Топа і Топочка - дуже нагадують маленьких дітлахів. І спостерігати за ними дуже цікаво і пізнавально.
2. Легка і весела постановка надовго підніме настрій дітлахам.
3. Глядачі дізнаються багато корисного і навчаться бути слухняними.

Запрошуємо всіх - і дітей, і дорослих - на чудовий спектакль «Веселі ведмежата». Він познайомить глядачів з маленькими веселими ведмежатами Топою і Топочкою, які приїхали в гості до бабусі і дідуся на літо (ну, зовсім, як у людей).

Добрі й забавні герої-ведмежата допоможуть дітям полюбити ранкову зарядку, обливання холодною водою і багато інших корисних речей. А ще Топа і Топочка завжди слухаються дорослих. Дивлячись на них, маленькі глядачі теж стануть більш слухняним.

Чекаємо Вас!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати