Веселі ведмежата

19 вересня 2018, Ср. 11:00
Одеський обласний театр ляльок Одеса, вул. Пастера, 15

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Веселі ведмежата?

1. Герої дитячої вистави «Веселі ведмежата» - Топа і Топочка - дуже нагадують маленьких дітлахів. І спостерігати за ними дуже цікаво і пізнавально.
2. Легка і весела постановка надовго підніме настрій дітлахам.
3. Глядачі дізнаються багато корисного і навчаться бути слухняними.

Запрошуємо всіх - і дітей, і дорослих - на чудовий спектакль «Веселі ведмежата». Він познайомить глядачів з маленькими веселими ведмежатами Топою і Топочкою, які приїхали в гості до бабусі і дідуся на літо (ну, зовсім, як у людей).

Добрі й забавні герої-ведмежата допоможуть дітям полюбити ранкову зарядку, обливання холодною водою і багато інших корисних речей. А ще Топа і Топочка завжди слухаються дорослих. Дивлячись на них, маленькі глядачі теж стануть більш слухняним.

Чекаємо Вас!

Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Чорний Квадрат: Любов буває двічі! 23 жовтня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Любов буває двічі! ATLAS, Київ від 120 грн. Чорний Квадрат: Любов буває двічі! Вже не хочу 23 жовтня Чорний Квадрат: Любов буває двічі! ATLAS Придбати Київ Модерн Балет. Спляча красуня 28 жовтня 19:00, Нд Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Спляча красуня Вже не хочу 28 жовтня Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати