24-pay-mark Created with Sketch.

ВЕСІЛЛЯ. Сад Божественних Пісень

від 300 грн.

Про подiю

Подія "ВЕСІЛЛЯ. Сад Божественних Пісень" у Львові відбудеться 2023-09-24 в 18:00 на локації Театральний центр "Слово і голос".
Ви можете зручно придбати квитки на "ВЕСІЛЛЯ. Сад Божественних Пісень" на Concert.ua онлайн.«Весілля» — перша вистава проекту «Сад Божественних Пісень», збудована на традиційних весільних піснях з цілої України.
 
«Драматургію вистави «Весілля» складають 28 старовинних українських весільних пісень, які разом зі сценографією та костюмами сплітаються у надзвичайно тендітне, мерехтливе та водночас складно виконане мереживо театрального дійства.
 
Це дійство не є відтворенням весільного обряду, воно не є ритуальним театром. Режисер, акторки та художники розмовляють з сучасними глядачами сучасною мовою на теми, що актуальні у всі часи для всіх людей народів — про любов, людські взаємини, чоловіка та жінку, про рід та родину, дітей та батьків».
Сергій Васільєв, театральний критик
 
«Весілля» — це найдавніший живий ритуал, який хранить в собі переміну, тайну переходу в іншу якість — переходу «через Чермноє море» — і є знаком часу, в якому живемо.
Весілля — це вічне цвітіння Землі».
Наталя Половинка, режисер вистави
 
Сад Божественних Пісень — це
театральний проект в розвитку, зерном
і звершенням якого є свідчення
людини в часі — персональний монолог
актора через пісню - танець - текст. Особисте
зусилля миру. Це діло смирення — дати рідній землі звучати, явити всім собою якість, яка зцілює землю у всі часи, яка перемагає війну, яка і є проростанням в цьому часі вічно молодого саду Духа.
 
Режисер: Наталія Половинка
Візуалізація: Сергій Савченко
Художник зі світла: Богдан Дворник
Художник костюмів: Петро Нестеренко-Ланько
 
Спів:
Наталія Половинка
Марія Кміть
Юлія Тарасович
 
Художній керівник:
Лауреат Національної премії ім. Шевченка, Заслужена артистка України - Наталія Половинка

Схожі події

Ladies‘ Night 04 жовтня 18:00, ср Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ladies‘ Night Вже не хочу 04 жовтня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Лесь Подерв'янський 06 жовтня 18:00, пт Лесь Подерв'янський Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 06 жовтня Лесь Подерв'янський МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 28 вересня 19:00, чт Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок архітектора від 250 грн. Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 28 вересня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок архітектора Придбати Бал Чорного моря 29 вересня 12:00, пт Бал Чорного моря Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 грн. Бал Чорного моря Вже не хочу 29 вересня Бал Чорного моря Одеський театр юного глядача Придбати