24-pay-mark Created with Sketch.

Весілля. Сад Божественних Пісень

від 300 ₴

Про подiю

Подія "Весілля. Сад Божественних Пісень" у Львові відбудеться 2024-05-19 в 18:00 на локації Театральний центр "Слово і голос".
Ви можете зручно придбати квитки на "Весілля. Сад Божественних Пісень" на Concert.ua онлайн.«Весілля» — перша вистава проекту «Сад Божественних Пісень», збудована на традиційних весільних піснях з цілої України.
«Драматургію вистави «Весілля» складають 28 старовинних українських весільних пісень, які разом зі сценографією та костюмами сплітаються у надзвичайно тендітне, мерехтливе та водночас складно виконане мереживо театрального дійства.
 
Це дійство не є відтворенням весільного обряду, воно не є ритуальним театром. Режисер, акторки та художники розмовляють з сучасними глядачами сучасною мовою на теми, що актуальні у всі часи для всіх людей народів — про любов, людські взаємини, чоловіка та жінку, про рід та родину, дітей та батьків».
Сергій Васільєв, театральний критик
 
«Весілля» — це найдавніший живий ритуал, який хранить в собі переміну, тайну переходу в іншу якість — переходу «через Чермноє море» — і є знаком часу, в якому живемо.
Весілля — це вічне цвітіння Землі».
Наталя Половинка, режисер вистави
 
Сад Божественних Пісень — це
театральний проект в розвитку, зерном
і звершенням якого є свідчення
людини в часі — персональний монолог
актора через пісню - танець - текст. Особисте
зусилля миру. Це діло смирення — дати рідній землі звучати, явити всім собою якість, яка зцілює землю у всі часи, яка перемагає війну, яка і є проростанням в цьому часі вічно молодого саду Духа.
 
Режисер: Наталія Половинка
Візуалізація: Сергій Савченко
Художник зі світла: Богдан Дворник
Художник костюмів: Петро Нестеренко-Ланько
 
Спів:
Наталія Половинка
Юлія Тарасович
Ярослава Цетнар
Христина Сілівон
Ірина Степаняк

Схожі події

Конотопська відьма 26.07, 05.08 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 26.07, 05.08 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Аліса в країні чудес (балетній студії С. Антиповой) 21.07, 02.08, 08.08 Аліса в країні чудес (балетній студії С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 120 ₴ Аліса в країні чудес (балетній студії С. Антиповой) 21.07, 02.08, 08.08 Аліса в країні чудес (балетній студії С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати Театр Маски в комедії Дон Жуан 20.07 Театр Маски в комедії Дон Жуан Одеса, Будинок Клоунів від 180 ₴ Театр Маски в комедії Дон Жуан 20.07 Театр Маски в комедії Дон Жуан Будинок Клоунів Придбати  Дон Жуан 20 липня 18:00, сб Дон Жуан Одеса, Будинок Клоунів від 180 ₴  Дон Жуан Вже не хочу 20 липня Дон Жуан Будинок Клоунів Придбати