Весна для Гітлера

23 грудня 2019, Пн. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 190 грн.
від 190 грн.

Про подiю

Всесвітньо відомий мюзикл «Весна для Гітлера» на сцені київського Жовтневого палацу! Зірковий склад, авангардний балет і віртуозна жива музика. 23 грудня, 19:00!

Чому варто піти на «Весну для Гітлера»?

1. Це перша в Україні постановка знаменитого мюзиклу.
2. Ви побачите неповторну гру Олексія Вертинського, Олексія Суханова, Олександра Меламуда, Остапа Ступки, В'ячеслава Ніконорова.
3. Сюжет вистави є напрочуд точною алюзією на нашу з вами дійсність. Вам буде до смішного цікаво проводити паралелі!

Сатиричний ситком «Весна для Гітлера»

Про неперевершене вміннія режисера Семена Горова створювати атмосферу феєричних веселощів нам відомо давно ( «Божевільний день або одруження Фігаро», «Сорочинський ярмарок»), а ось його інтерпретацію сучасної класики ми побачимо вперше.

США шістдесятих років, театральний продюсер-банкрут і нечистий на руку бухгалтер, любов за гроші, нацист, що з'їхав з глузду, афера зі страховкою. Здавалося б, що може піти не так? Спойлер: ВСЕ. У спробах утриматися на плаву наші горе-шахраї вистрибують з корабля, що тоне, у той, що палає.

Комедія проти осінньої депресії

Хитрий задум Макса і Лео полягає в тому, щоб навмисне поставити провальний спектакль, але навіть тут вони зазнають поразки. Із завидним оптимізмом вони вигадують все нові і нові трюки, попутно звеселяючи глядача своєю недолугістю і безпринципністю. І на тлі всього цього божеволіє балет!

Режисер Горов зробив з вистави справжнє щеплення від смутку. Спостерігаючи за тим, як персонажі О. Меламуда і О. Ступки раз по раз виплутуються з безвихідних ситуацій, глядачеві не залишиться нічого іншого, крім як знову повірити в силу людської завзятості і в те, що все буде добре.

Світова популярність до «Весни» прийшла ще в 2001 році, прокотившись по більш ніж 20-ма країнам хвилею театральних постановок. Україна ж з невідомих причин вона минула. Що ж, виправимо. Цієї осені, «Весна для Гітлера», в Києві.

Купуйте квитки на сайті concert.ua зараз і скоро побачите це на власні очі!

Схожі події

Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару 50% на другий 20 березня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Вже не хочу 20 березня Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ефект Ба 11 травня 19:00, Пн Ефект Ба Київ, Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка від 250 грн. Ефект Ба Вже не хочу 11 травня Ефект Ба Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка Придбати Морфій -50% на другий 02 березня 19:00, Пн Морфій Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Морфій Вже не хочу 02 березня Морфій Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати