24-pay-mark Created with Sketch.

Весна в Буенос-Айресі у ритмі ТАНГО

від 100 ₴
Обрати квиток

Про подiю

Подія "Весна в Буенос-Айресі у ритмі ТАНГО" в Ужгороді відбудеться 2024-03-12 в 18:30 на локації Закарпатська обласна філармонія.
Ви можете зручно придбати квитки на "Весна в Буенос-Айресі у ритмі ТАНГО" на Concert.ua онлайн.      ФІЛАРМОНІЯ ЗАПРОШУЄ НА ВЕЧІР ТАНГО

    12 березня Закарпатська філармонія запрошує на  вечір запального аргентинського танго «ВЕСНА В БУЕНОС-АЙРЕСІ У РИТМІ ТАНГО». У виконанні викладачів та студентів Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора звучатимуть відомі твори аргентинського музиканта та яскравого композитора ХХ ст. Астора П’яцолли, музичні шедеври якого в корені перевернули всі уявлення про традиційне танго. Своєю творчістю композитор підняв музичний жанр на новий професійний рівень та здобув для танцю всесвітнє визнання.

   Метою проєкту є познайомити ужгородців та гостей міста зі стилем, який започаткував композитор, відомим під назвою Тango Nuevo, де запальні ритми танго гармонійно переплітаються з елементами джазу та класичної музики. На гостей концерту чекає чимало сюрпризів, які стануть невід’ємною частиною романтичного, весняного вечора. Адже музика Астора П’яцолли звучатиме у розмаїтому калейдоскопі тембрів найрізноманітніших інструментів.

  Автор даного проєкту -викладачка Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора Ольга ОПАЛЕНИК.

  Початок концерту  о 18:30.

  Ведуча – Ольга ДОНЕЦЬКА.

  Локація: велика зала Закарпатської обласної філармонії

   У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

  Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України. 

   РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!