ВИА "Синяя птица"

31 жовтня 2020, Сб. 19:00
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Галерея

ВИА "Синяя птица" у Києві - фото №1 via-sinjaja-ptica_dvorec-kultury-kpi-im.-igorya-sikorskogo_311020201900_257
ВИА "Синяя птица" у Києві - фото №2 via-sinjaja-ptica_dvorec-kultury-kpi-im.-igorya-sikorskogo_311020201900_883

Про подiю

ВИА "Синяя птица" у Києві! Чекаємо на вас 2020-10-31 в 19:00 на локації Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київ.
Ви можете придбати квитки на ВИА "Синяя птица" на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Легендарний ВІА "Синяя птица" ось уже кілька років - не просто частина історії, але і діючий музичний колектив, шанувальників у якого тільки додається.

З вокально-інструментальним ансамблем "Синяя птица" в житті покоління, що виросло в 70-80-х, пов'язано багато теплих спогадів. Саме тоді, в ті роки, музикантами популярного колективу були виконані найулюбленіші пісні. Назва ВІА "Синяя птица" як символ добра, любові і вірності взялося від відомої п'єси бельгійського письменника Моріса Метерлінка і з тих пір колектив супроводжувала удача.

Пісні знаменитого вокально-інструментального ансамблю ВІА "Синяя птица" - справжні народні шлягери, які полюбилися не одному поколінню слухачів. Напевно всі пам'ятають такі хіти минулих років, як «Ты мне не снишься», «Клен», «Мамина пластинка», «Горько», «Слова», «Так вот какая ты», «В море ходят пароходы», «Я иду тебе навстречу»,«Белый теплоход» і багато інших.

Пісні для ВІА "Синяя птица" писали молоді в ту пору композитори і поети, які створили репертуар колективу: Юрій Антонов, В'ячеслав Добринін, Сергій Дьячков, Теодор Єфімов, Юрій Акулов, Роберт Рождественський, Леонід Дербеньов і інші. Диски ВІА "Синяя птица" продавалися багатомільйонними тиражами, ансамбль збирав на свої концерти багатотисячні стадіони.