Go-A в VIBE Camp

10 липня 2020, Пт. 21:00
Vibe Camp Кирилівка, Федотова коса
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Go-A в VIBE Camp ! Чекаємо на вас 2020-07-10 в 21:00 на локації Vibe Camp, .
Ви можете придбати квитки на Go-A в VIBE Camp на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Go_A (Гоу_Ей) – український гурт, що поєднує у своїй творчості український автентичний вокал, сучасні електронні танцювальні біти, африканські барабани та потужний гітарний драйв у вибухову музичну суміш. У 2020 році гурт здобуває перемогу в Українському нац.відборі на Євробачення з піснею Solovey й стає офіційним учасником від України на Євробаченні 2020 й 2021, а також першим за всю історію Євробачення учасником, що презентував пісню повністю українською мовою. Учасники гурту - це вокалістка Катерина Павленко, мультиінструменталіст Тарас Шевченко, сопілкар Ігор Діденчук та гітарист Іван Григоряк.

Особлива атмосфера присутня на живих виступах Go_A і запам’ятовується неймовірною енергетикою, танцювальним етно-драйвом, та особливим діалогом з публікою яка активно задіяна у концертах.

Гурт отримав популярність після виходу синглу "Веснянка", що здобув перемогу в конкурсі "The Best Track in Ukraine" і 6 тижнів поспіль посідав першу сходинку у хіт-параді "10Dance" на радіостанції KISSFM.

За період існування, колектив встиг виступити на багатьох фестивалях ("Джаз Коктебель", "Polyana Music Festival", "Белые ночи", "Країна мрій", "Гогольфест", "Ведалайф", "Арт пікнік Слави Фролової", "ШEFest") , та представити українську музику на міжнародному рівні в Ізраїлі, Польщі та Білорусі.

10 липня 20:00
VIBE Camp, Кирилівка, Федотов Коса
Точка на Google Maps:
https://maps.app.goo.gl/wvyN5zruyM5BQ3fR8