Вічно живі

17 жовтня 2018, Ср. 19:00
Київський драматичний театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-Б
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Вічно живі"?

1. Побачити сильну і глибоку драму.
2. У постановку вкладене саме життя, а не гасла війни.
3. Насолодитися харизмою артистів.

Автор п'єси, за якою поставлено виставу, - Віктор Розов. На основі твору був написаний сценарій кінокартини "Летять журавлі". Сам сюжет Розов придумав у 1943 році, коли у нього була відпустка через поранення. Тепер ви можете побачити її на сцені Театру на Подолі.

Постановка про найпрекрасніше почуття світі - про кохання. Правда, воно трапилося не вчасно. Військові часи з усіма його страхами, труднощами, переживаннями не особливо підходять для такого піднесеного почуття. Вибір між ніжними позивами серця і доблестю, між батьківщиною і коханою - це те, що ніколи не буде простим.

Але всі поняття, чи то честь, борг або хоробрість, фарбуються в один колір в ту мить, коли починається війна. Тоді всі маски, ролі, облуди відпадають. І кожна людина стає тим, ким вона і є насправді. Адже якщо задуматися: шахраї, труси, падлюки, гульвіси в мирний час вдало будують з себе чесних і добропорядних людей.

Вистава тільки на перший погляд є розповіддю про дівчину, коханий якої відправляється на фронт. Однак якщо серйозніше замислитися, то перед глядачами постане історія загальнолюдського масштабу.

Ця постановка стане цікавим досвідом. Ви неодмінно повинні побачити цю драму!