Вічно живі

24 листопада 2018, Сб. 19:00
Київський драматичний театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-Б
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Вічно живі"?

1. Побачити сильну і глибоку драму.
2. У постановці укладена саме життя, а не гасла війни.
3. Насолодитися харизмою артистів.

Автор п'єси, за якою поставлено спектакль, - Віктор Розов. На основі твору був написаний сценарій кінокартини "Летять журавлі". Сам сюжет Розов придумав в 1943 році, коли у нього була відпустка через поранення. Тепер ви можете побачити її на сцені Театру на Подолі.

Постановка про найпрекрасніше почуття світі - про любов. Правда, вона трапилася не вчасно. Військові часи з усіма його страхами, труднощами, переживаннями не особливо підходять для такого піднесеного почуття. Вибір між ніжними позивами серця і доблестю, між батьківщиною і коханої - це те, що ніколи не буде простим.

Але все поняття, будь то честь, борг або хоробрість, фарбуються в один колір в ту мить, коли починається війна. Тоді все маски, ролі, облуди відпадають. І кожна людина стає тим, хто він і є насправді. Адже якщо задуматися: шахраї, труси, падлюки, гульвіси в мирний час вдало будують з себе чесних і добропорядних людей.

Вистава тільки на перший погляд є розповіддю про дівчину, улюблений якої відправляється на фронт. Однак якщо серйозніше замислитися, то перед глядачами постане історія загальнолюдського масштабу.

Ця постановка стане цікавим досвідом. Ви неодмінно повинні побачити цю драму!

Інші дати

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 23.03 - 23.03.2019