24-pay-mark Created with Sketch.

Від Скорика до Вільямса. Концерт органно-скрипкової музики

23 вересня 2023, сб. 16:00
від 220 грн.
від 220 грн.

Про подiю

Подія "Від Скорика до Вільямса. Концерт органно-скрипкової музики" в Одесі відбудеться 2023-09-23 в 16:00 на локації Євангельська реформатська пресвітеріанська церква.
Ви можете зручно придбати квитки на "Від Скорика до Вільямса. Концерт органно-скрипкової музики" на Concert.ua онлайн.Концерт в унікальному залі - місці, де збуваються мрії, та де вирує найчарівніша в Одесі атмосфера!

У багатьох країнах світу вже давно заведено слухати концерти у храмах і ми хочемо більше розкрити і для України цю чарівну традицію - у нашому залі дуже атмосферно, а музика торкається найпотаємніших глибин душі та допомагає відчути себе героями тих бурхливих подій, які роками супроводжують ці музичні шедеври.

23 вересня на вас чекає захоплююча програма:

Фелікс Мендельсон. Концерт (3 частини)
Марія Парадіс. "Сициліана"
Джон Вільямс. Тема з фільму "Список Шиндлера"
Жуль Массне. Медитація з опери "Таїс"
Фріц Крейслер. "Чудовий розмарин"
Фріц Крейслер. "Муки кохання"
Мирослав Скорик. "Мелодія"
+ хіт-сюрприз від музикантів

За пультом органа - Заслужена діячка естрадного мистецтва України Олена Удрас

Скрипка - Лауреат міжнародних конкурсів,соліст Харківської філармонії Ігор Чернявський

Ведуча - майстер художнього слова, актриса Одеського Драматичного театру Олена Шаврук

Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Музика Антоніо Вівальді на даху 30 вересня 19:00, сб Музика Антоніо Вівальді на даху Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Музика Антоніо Вівальді на даху Вже не хочу 30 вересня Музика Антоніо Вівальді на даху Дах ЦУМ Придбати