Від страуса до Штрауса

7 листопада 2019, Чт. 17:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Оркестр Lords of the Sound підготував цикл концертів для наймолодших слухачів. І починають вони з пізнавально-розважального концерту «Від Страуса до Штрауса».

Як познайомити дитину з класичною музикою без нудьги? Розповісти захоплюючу історію, і водночас показати, як все влаштовано в оркестрі. Адже діти ламають іграшки зовсім не з шкідливості — вони хочуть знати, що там всередині! З огляду на це, Lords of the Sound презентують незвичайну концертну програму «Від страуса до Штрауса», яка м'яко і ненав'язливо занурить дитину в дивовижний світ, створений геніями класики.

Програма передбачає інтерактив, тому це не просто виступ оркестру, а концерт-розповідь. В ігровій формі дітям розкажуть про музичні інструменти, як влаштований симфонічний оркестр і, звичайно, про найголовнішу людину в будь-якому великому музичному колективі — про диригента. Чому в серйозних колективах не можна обійтися без цієї дивної людини, що розмахує паличкою? Тут, знаєте, навіть дорослим буде цікаво.

Цей концерт чудова нагода гарно провести час для всієї сім’ї, познайомитись із чарівною класикою у позитивній та творчій атмосфері. В програмі – популярні твори Гайдна, Штрауса, Гріга, Чайковського, Моцарта, Верді, відомі саундтреки до фільмів та мультфільмів.
Крім того, музика геніїв якимось неймовірним чином розвиває мислення у дітей вже не дитячого віку. Чим складніше оркестровка і гармонія, тим складніше інтелектуальні об'єкти, які здатний конструювати дитячий мозок — так формуються генії! Є одне маленьке але — дітвора не терпить нудьги, і щоб захопити малюка, треба ду-у-уже постаратися. Та і тут у творців шоу все продумано!

Оркестр Lords of the Sound особливих рекомендацій не потребує. Відзначимо тільки, що вже не перший рік колектив визнається найуспішнішим оркестровим проектом Східної Європи. Крім яскравих симфонічних триб'ют-шоу монстрів рок-музики репертуар оркестру включає концертні програми за мотивами культових фільмів та серіалів, музики до комп’ютерних ігор та інш.
І виступи Lords of the Sound завжди є повноцінними шоу. В програмі «Від страуса до Штрауса» разом з музикантами виступатимуть артисти пластичного візуального театру Quartet DEKRU.
Йдеться про інтернаціональний колектив майстрів класичної пантоміми — рідкісного на сьогодні жанру театрального мистецтва. Можна сказати, що майстрів такого рівня раз-два та й усе. Тому у квартету DEKRU ціла колекція нагород міжнародних конкурсів і талант-шоу. Засобом вираження для них є кожна частина людського тіла — навіть повіка або кінчик мізинця!

Загалом, приходьте 21 вересня 2019 року о 15:00 в Палаці Культури КПІ (проспект Перемоги, К7 37) і самі все побачите і почуєте. Тривалість програми – 1 година. Рекомендовано дітям від 5-ти років.

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати