24-pay-mark Created with Sketch.

Відкритий мікрофон

17 червня 2024, пн. 18:30-20:30
Underground Standup Club Київ, вул. Золотоворітська, 15
від 150 ₴
від 150 ₴

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА СТЕНДАП «ВІДКРИТИЙ МІКРОФОН» ВІД ПІДПІЛЬНОГО У КИЄВІ?

  1. Один із найцікавіших форматів стендап-вечірки.
  2. Найрізноманітніші жарти від талановитих учасників зустрічі.
  3. Потужний заряд позитиву та гарного настрою.

Стендап «Відкритий мікрофон від Підпільного» у Києві

Мета формату відкритого мікрофону – пошук нових талановитих коміків серед учасників події. Тож цього разу у вечірках візьмуть участь амбітні автори, чий шлях у Підпільний стендап розпочнеться із виходом на сцену. Можливо, когось із них ви бачили раніше. Можливо, більшість почуєте вперше. Але усі вони точно заслуговують на увагу та повагу: кожен з цих коміків – великий сміливець, що чекає на вашу підтримку!

Позмагатися за симпатію глядача зможе будь-хто, у кого є в запасі до 4-х хвилин авторського матеріалу і досить спритності, щоб встигнути зареєструватися в цьому заході (до 15 учасників лист очікування).


Реєстрація для коміків через акаунт Підпільного в інстаграмі (@undergroundstandupkyiv)

  • Ведучий Дядя Женя.

20% від зібраних коштів будуть надіслані на потреби ЗСУ.

*початок о 18:30, збір гостей о 18:00

**вхід для бійців ЗСУ та ТРО - безплатний (за попереднім записом в інстаграм @undergroundstandupkyiv)

***мова заходу - українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.

Інші дати

Відкритий мікрофон

24 червня 2024 18:30

Underground Standup Club, Київ

Перейти до опису

Схожі події

Лєра Мандзюк. Перевірка матеріалу 23 червня 19:00, нд Лєра Мандзюк. Перевірка матеріалу Київ, 32 Jazz Club від 600 ₴ Лєра Мандзюк. Перевірка матеріалу Вже не хочу 23 червня Лєра Мандзюк. Перевірка матеріалу 32 Jazz Club Придбати Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET 27 червня 19:00, чт Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 290 ₴ Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Вже не хочу 27 червня Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Точка збору 30 червня 16:00, нд Точка збору Київ, Підвал Культури від 600 ₴ Точка збору Вже не хочу 30 червня Точка збору Підвал Культури Придбати Підпільний Стендап на Даху Gulliver 23 червня 18:30, нд Підпільний Стендап на Даху Gulliver Київ, Дах Gulliver від 500 ₴ Підпільний Стендап на Даху Gulliver Вже не хочу 23 червня Підпільний Стендап на Даху Gulliver Дах Gulliver Придбати