Відьма

від 40 грн.

Про подiю

«Відьма» - це театральна фантазія на теми робіт великого Кобзаря. Їй притаманні всі основні риси творчості Шевченка: драматизм, життєвий трагізм і глибокий психологізм.

Свою сценічне життя твір «Відьма» отримало лише завдяки творчому колективу Чернігівського театру. Раніше в Україні не було спроб поставити цю сильну драму. Тому ви обов'язково повинні це бачити.

«Відьма» - це історія про таємну пристрасть і фатальне кохання, про розпач і духовному спустошенні.

Ідейною основою спектаклю чернігівської трупи стала не тільки поема «Відьма», а й інші роботи Т. Г. Шевченка: «Марина», «Мі восени Такі похожі», «Мі заспівалі, розійшліся ...», «Лічу в неволі дні и ночі» , «Якби мені, мамо, намисто». У постановці використано уривки з цих творів.

Схожі події

Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019 Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати