Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр

7 грудня 2019, Сб. 18:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

5-7 грудня втретє у своїй історії Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр невеличким туром проїде Україною і дасть концерти в трьох містах. Фінальний концерт відбудеться в Києві.

Основу репертуару колективу складають шедеври Гайдна, Брамса, Моцарта, представників династії Штраусов та іншої класики. Учасники оркестру - це високопрофесійні музиканти з Відня, а також їх колеги з усієї Європи. Віденський філармонічний Штраус-Оркестр успішно гастролює по Європі (у Німеччині, Румунії, Польщі, Австрії, Угорщині, Болгарії). Діяльність колективу спрямована на збереження і розвиток музичної культури Відня і її просування на європейському і міжнародному рівні.

Головний диригент і один з творців оркестру - Андраш Деак, авторитетний маестро з багаторічною успішною кар'єрою. У 1995 році він був названий одним з кращих угорських диригентів на Міжнародному телевізійному конкурсі диригентів імені Яноша Ференчика. Деак виступав у багатьох відомих концертних залах з провідними оркестрами світу : з Філармонічним оркестром Калгарі (Канада) в Jack Singers Hall (Калгарі); у театрі «Орфей» у Ванкувері з Ванкуверським оперним оркестром; у Кенеді-центрі у Вашингтоні з симфонічним оркестром Балтімора; у Чикаго з оркестром знаменитої «Ліричної опери» Чикаго.

У 2006 році Андраш Деак був запрошений у Віденський Мюзикферайн в якості диригента Віденського Моцарт-Оркестра і відтоді став постійним запрошеним диригентом цього відомого колективу. За внесок у розвиток музичної культури маестро Андраш Деак в 2004 році був удостоєний в Угорщині престижного Ордену Заслуг.

Організатори сподіваються, що вечір з цим чудовим Оркестром надихне і подарує вам незабутні радісні емоції.