Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр

11 грудня 2020, Пт. 19:30
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр у Києві! Чекаємо на вас 2020-12-11 в 19:30 на локації Палац Україна, Київ.
Ви можете придбати квитки на Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


11-14 грудня Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр невеличким туром проїде Україною і дасть концерти в містах - Києві, Харкові, Одесі і Дніпрі.

Основу репертуару колективу складають шедеври Гайдна, Брамса, Моцарта, представників династії Штраусов та іншої класики.

Учасники оркестру - це високопрофесійні музиканти з Відня, а також їх колеги з усієї Європи.

Віденський філармонічний Штраус-Оркестр успішно гастролює по Європі (у Німеччині, Румунії, Польщі, Австрії, Угорщині, Болгарії). Діяльність колективу спрямована на збереження і розвиток музичної культури Відня і її просування на європейському і міжнародному рівні.

Головний диригент і один з творців оркестру - Андраш Деак, авторитетний маестро з багаторічною успішною кар'єрою. У 1995 році він був названий одним з кращих угорських диригентів на Міжнародному телевізійному конкурсі диригентів імені Яноша Ференчика.

Деак виступав у багатьох відомих концертних залах з провідними оркестрами світу:

  • з Філармонічним оркестром Калгарі (Канада) в Jack Singers Hall (Калгарі);
  • у театрі «Орфей» у Ванкувері з Ванкуверським оперним оркестром;
  • у Кенеді-центрі у Вашингтоні з симфонічним оркестром Балтімора;
  • у Чикаго з оркестром знаменитої «Ліричної опери» Чикаго.

У 2006 році Андраш Деак був запрошений у Віденський Мюзикферайн в якості диригента Віденського Моцарт-Оркестра і відтоді став постійним запрошеним диригентом цього відомого колективу.

За внесок у розвиток музичної культури маестро Андраш Деак в 2004 році був удостоєний в Угорщині престижного Ордену Заслуг.

Організатори сподіваються, що вечір з цим дивовижним Оркестром НАДИХНЕ І ПОДАРУЄ ВАМ НЕЗАБУТНІ РАДІСНІ ЕМОЦІЇ.