24-pay-mark Created with Sketch.

Вій

23 вересня 2023, сб. 18:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 170 грн.
від 170 грн.

Про подiю

Чому варто піти у театр на виставу «Вій» ?

  1. Один із найбільш моторошних та захопливих сюжетів класичної літератури.
  2. Блискуча акторська гра.
  3. Незабутні враження від видовищної постановки.

Музичний спектакль «Вій» у КИЄВІ

«Вій» – яскравий спектакль у жанрі мюзиклу за мотивами однойменної повісті Миколи Васильовича Гоголя. У 2005-му році постановка здобула перемогу у конкурсі досягнень у галузі культури та мистецтв журналу «Афіша Одеси» (номінація «Найкраща вистава року»).

Справжній театральний блокбастер небачених масштабів

Ви побачите неймовірне, масштабне та видовищне дійство і будете вражені складними костюмованими сценами, піснями й танцями, карколомними трюками та сучасними спецефектами. Містичні сцени змінюватимуть нестримно веселі замальовки із життя українського козацтва. Особливим подарунком для знавців Гоголя стане абсолютно несподіваний фінал. Тож запрошуємо вас зануритися в сюжет нетривіальної історії про Хому Брута і панночку, що вже точно справить яскраве враження та залишить незабутні спогади! Тривалість вистави – 2 години 30 хв.

Де купити квитки на спектакль «Вій» ?

За квитками звертайтесь на Concert.ua. Тут також завжди – актуальна афіша подій та квитки на них.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 14 років.
⌚ Тривалість вистав :2 години 20 хв (+-)
🛡️ У випадку повітряної тривоги : Під час повітряної тривоги вистава припиняється і глядачі, за бажанням, проходять до укриття до завершення тривоги. Аналогічна ситуація до початку вистави.

Схожі події

Ladies‘ Night 04 жовтня 18:00, ср Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ladies‘ Night Вже не хочу 04 жовтня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Лесь Подерв'янський 06 жовтня 18:00, пт Лесь Подерв'янський Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 06 жовтня Лесь Подерв'янський МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 28 вересня 19:00, чт Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок архітектора від 250 грн. Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 28 вересня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок архітектора Придбати Бал Чорного моря 29 вересня 12:00, пт Бал Чорного моря Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 грн. Бал Чорного моря Вже не хочу 29 вересня Бал Чорного моря Одеський театр юного глядача Придбати