Вій. докудрама

від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Вій. Докудрама?

1. Переосмислення повісті Гоголя
2. Пошук відповідей на головні людські питання
3. Непередбачені сюжетні повороти

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка представляє спектакль на 2 дії «Вій. Докудрама »Н. Ворожбит за мотивами повісті М. Гоголя.

Постановка і музичне оформлення - заслженій артист України Андрій Бакіров.

Художник - Ольга Горячева.

Докудрама «Вій» - це креативне втілення режисером-постановником Андрієм Бакіровим п'єси сучасного українського драматурга Наталії Ворожбит.

Двоє французів приїжджають в Україну в гості до своєї «інтернет-знайомій» Оксані і несподівано опиняються у вирі неймовірних подій, які частково знаходяться за межею об'єктивного мислення, але стосуються питань духовних глибин, де заховані відповіді на сакральні питання. Чому так живемо? .. Яку спадщину залишимо? .. Чи вміємо каятися, прощати і просити прощення ... і не тільки для душі? ..

Всі непередбачені авторські ходи, несподівані режисерські рішення, цікаві акторські знахідки спрямовані на створення складного сценічного дійства, яке спонукає до роздумів.


Схожі події

Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 21.09 - 05.10.2019 У джазі тільки дівчата 26 вересня 18:30, Чт У джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. У джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 вересня У джазі тільки дівчата Театр музкомедії Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Дюймовочка Дюймовочка 2 Події Дюймовочка 22.09 - 30.10.2019