Вій. Король землі

18 серпня 2019, Нд. 19:00
Центр Сучасного Мистецтва "ДАХ" Київ, вул. Велика Васильківська, 136

Галерея

Вій. Король землі у Києві - фото №1 picture
Вій. Король землі у Києві - фото №2 picture
Вій. Король землі у Києві - фото №3 picture
Вій. Король землі у Києві - фото №4 picture
Вій. Король землі у Києві - фото №5 picture

Про подiю

"ЦСМ ДАХ" запускає серію кінопоказів!

Геніальні постановки Влада Троїцького, які на один вечір стануть кіно. Театр зазирне в минуле і через екран покаже проекти, які закладали міфологію ДАХу.

Перший показ – легендарний «Вій. Король землі» (2013), спільний проект ЦСМ "ДАХ" та швейцарського Театру Віді Лозанна. П’єсу написав драматург Володимир Клименко, більш відомий за псевдонімом KLIM.

П’єса відрізняється від оригінального твору. Це, швидше, сучасні алюзії на гоголівський сюжет. Дія відбувається в Карпатах, у наш час.

У виставі двоє персонажів-швейцарців опиняються в українському селі. На ці ролі Влад Троїцький був обрав двох молодих акторів із Швейцарії. Ці персонажі прибули в Україну: один з надією знайти бодай якісь сліди своїх родичів, зниклих під час великого голоду 1933; інший, у пошуках авантюр, приїхав пізнати цю країну і зустріти справжніх відьом.

Від весільних обрядів, до похорону, картини, створені попереднім поколінням театру ДАХ, плинуть, як і пісні, і нагадують круговерть образів, створених Сергієм Параджановим у фільмі «Тіні забутих предків».

«Вій» – це дивна фреска; книга, в якій кожна наступна сторінка захоплює все більше і більше. Уся трупа театру брала участь у створенні музичного супроводу вистави разом із гуртом «ДахаБраха».

Вечір починаємо о 19:00 з фортепіано, вина та дахівських бесід у холі. Початок показу о 20:00.

Схожі події

Севільський цирульник 20 серпня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 20 серпня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Жизель 23 серпня 18:30, Пт Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Жизель Вже не хочу 23 серпня Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати Пахіта. Вальпургієва ніч 21 серпня 18:30, Ср Пахіта. Вальпургієва ніч Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пахіта. Вальпургієва ніч Вже не хочу 21 серпня Пахіта. Вальпургієва ніч Одеський театр Опери та Балету Придбати ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» 22 серпня 19:00, Чт ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Одеса, Український музикально-драматичний театр ім.В.Василько від 150 грн. ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Вже не хочу 22 серпня ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Український музикально-драматичний театр ім.В.Василько Придбати