Вій. Король землі

18 серпня 2019, Нд. 19:00
Центр Сучасного Мистецтва "ДАХ" Київ, вул. Велика Васильківська, 136

Галерея

Вій. Король землі у Києві - фото №1 picture
Вій. Король землі у Києві - фото №2 picture
Вій. Король землі у Києві - фото №3 picture
Вій. Король землі у Києві - фото №4 picture
Вій. Король землі у Києві - фото №5 picture

Про подiю

"ЦСМ ДАХ" запускає серію кінопоказів!

Геніальні постановки Влада Троїцького, які на один вечір стануть кіно. Театр зазирне в минуле і через екран покаже проекти, які закладали міфологію ДАХу.

Перший показ – легендарний «Вій. Король землі» (2013), спільний проект ЦСМ "ДАХ" та швейцарського Театру Віді Лозанна. П’єсу написав драматург Володимир Клименко, більш відомий за псевдонімом KLIM.

П’єса відрізняється від оригінального твору. Це, швидше, сучасні алюзії на гоголівський сюжет. Дія відбувається в Карпатах, у наш час.

У виставі двоє персонажів-швейцарців опиняються в українському селі. На ці ролі Влад Троїцький був обрав двох молодих акторів із Швейцарії. Ці персонажі прибули в Україну: один з надією знайти бодай якісь сліди своїх родичів, зниклих під час великого голоду 1933; інший, у пошуках авантюр, приїхав пізнати цю країну і зустріти справжніх відьом.

Від весільних обрядів, до похорону, картини, створені попереднім поколінням театру ДАХ, плинуть, як і пісні, і нагадують круговерть образів, створених Сергієм Параджановим у фільмі «Тіні забутих предків».

«Вій» – це дивна фреска; книга, в якій кожна наступна сторінка захоплює все більше і більше. Уся трупа театру брала участь у створенні музичного супроводу вистави разом із гуртом «ДахаБраха».

Вечір починаємо о 19:00 з фортепіано, вина та дахівських бесід у холі. Початок показу о 20:00.

Схожі події

Фестиваль кіно про музику та культуру «INTRO» Фестиваль кіно про музику та культуру «INTRO» 9 Подiй Фестиваль кіно про музику та культуру «INTRO» 6.12 - 08.12.2019 Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 4 Події Ніч перед Різдвом 24.12 - 10.01.2020 Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати