VII ФЕСТИВАЛЬ "О-ФЕСТ"

9 червня 2019, Нд. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

VII МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «О-ФЕСТ».

ПОДІЯ СВІТОВОГО ЗНАЧЕННЯ

Сьомий Міжнародний музичний фестиваль «В-FEST 2019»
«О-Фест» - мистецький центр, який живе творчістю!
8 і 9 червня запрошуємо на VII Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест».

Фестивальні локації будуть розташовані в Київському національному академічному театрі оперети і open-air - на Співочому полі в Києві, в міському парку Бучі. Співорганізатором фестивалю є Київський національний академічний театр оперети. Театр, очолюваний Богданом Струтинським, завжди в центрі актуальних подій українського мистецтва і культури.

Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест», ініційований Київським національним академічним театром оперети в 2013 році. Ідея проведення великомасштабної культурно-мистецької події належить художньому керівникові Київського театру оперети, голові НСТДУ, народному артисту України Богдану Струтинському.

«У цьому році відбудеться сьомий фестиваль« У-Фест », - розповідає Богдан Струтинський. - Для театру оперети фестиваль важливий тим, що дає, насамперед, художнє і професійне зростання артистів, сприяє обміну досвідом, взаємодії вокалістів різних вокальних шкіл з різних країн. А для глядачів - це прекрасне шоу і святковий настрій! »Український глядач має можливість побачити і почути світових зірок, виконавців оперети, опери, мюзиклу наживо! Фестиваль сприяє широкої популяризації жанру оперети в світі.

«О-Фест» - єдиний в Україні фестиваль оперети, мюзиклу, опери сьомий рік поспіль збирає друзів з усього світу. Почесними гостями фестивалю, вже традиційно стануть Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі політики, представники влади, діячі культури і мистецтва. А на сценах виступлять провідні солісти світових театрів і молоді артисти, будуть і дебютанти. Свої творчі роботи будуть представляти молодіжні групи та ансамблі.

У програмі фестивалю будуть представлені класичні твори, буде звучати джаз, поп-рок, сучасна електронна музика і багато інших музичних жанрових варіацій. Також гостей чекають незвичайні сценічні формати: пластичний театр, колектив ексцентрики і буфонада, імесівній квест.

Також на локаціях фестивалю пройдуть авторські майстер-класи, ворк-шопи, презентації, будуть експонуватися сучасні арт-проекти і художні виставки. Відбудуться витончені кулінарні дегустації та дитячі розважальні програми тощо. Сьомий «О-Фест» повинен стати місцем реалізації творчих мрій для всіх, хто буде фестивалити 8 і 9 червня разом з Національною опереті України.

Плануйте свої вихідні на початку червня разом з нами!