5 червня 2019, Ср. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Вій»?

1. Таємниче і незрозуміле завжди вабило людину.
2. Приголомшлива іронія Гоголя в поєднанні з похмурістю сюжету – карколомні емоції.
3. Незвичайний жанр опери-балету – нові та незабутні враження.

На сцені Одеського оперного театру – опера-балет Віталія Губаренка «Вій». Заворожлива класика як магнітом притягує глядачів уже багато років. Не намагайтеся встояти перед спокусою!

Опера-балет заснована на одному з найбільш зловісних і при цьому захопливих сюжетів класичної літератури. Приголомшливий талант автора проявився в умінні об'єднати страшне й веселе. Похмурі сцени, що перемежовуються з життєрадісними замальовками, насичують твір багатим колоритом, не залишаючи байдужих.

На вас чекає не тільки неординарний сюжет, а й незвичайна подача. Складна хореографія, відточені технічні рухи, розкішна грація і приголомшлива музика змусять серце шалено битися в ритм танцю артистів.

Містика пронизує багато творів Миколи Васильовича Гоголя. Коли на сцені з'являться Панночка, Хома і Вій, все що завгодно може статися. І хто знає, може, в якийсь момент в залі промайне постать самого Гоголя...

Тривалість вистави – 2 години 20 хвилин.
Диригент-постановник – Александру Самоіле.
Режисер-постановник – Георгій Ковтун.
Чекаємо на вас!

Інші дати

Схожі події

Концерт органної музики 17 жовтня 18:30, Чт Концерт органної музики Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Концерт органної музики Вже не хочу 17 жовтня Концерт органної музики Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 18 жовтня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 жовтня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш 29 жовтня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 29 жовтня Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати Віденська Кава 18 жовтня 18:00, Пт Віденська Кава Луцьк, Волинський музично-драматичний театр від 80 грн. Віденська Кава Вже не хочу 18 жовтня Віденська Кава Волинський музично-драматичний театр Придбати