9 липня 2019, Вт. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Вій» від Раду Поклітару?

1. Кожна постановка трупи – подія в культурному житті України.
2. Нове переосмислення знайомого сюжету.
3. Стильний мікс хореографічного рішення та музики українського композитора Олександра Родіна.

Запрошуємо на балет «Вій» у постановці неперевершеного Раду Поклітару! Приходьте, щоб насолодитися містичною історією за мотивами повісті великого письменника Миколи Гоголя.

Це притча про випробування людської душі, силу духу, про віру й невіру. Ви побачите шалену історію, яка трапилася з простим студентом Фомою Брутом. На сцені – неабиякі емоції, відчай, пристрасті й боротьба з власними внутрішніми демонами.

Що буває, коли сон все важче відрізнити від реальності? А віра в свої можливості недостатньо сильна? Як розпізнати зло, адже іноді воно здатне набути вигляду прекрасного та невинного створіння? Як же протистояти Вію і хто він такий: сон чи нечиста сила?

Новий балет від Раду Поклітару – це дивовижне поєднання унікальних декорацій, неповторних костюмів і вперше використаних колективом надсучасних візуальних ЗD-спецефектів!

У постановці всі персонажі зберігають свої імена, однак не варто очікувати ілюстрації знайомого сюжету. Авторське прочитання Раду Поклітару, як завжди, стане творчим переосмисленням місця дії, вчинків героїв і пропонованих обставин.

Чекаємо на вас!

Інші дати

Схожі події

Вечір балету 17 липня 20:00, Ср Вечір балету Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 80 грн. Вечір балету Вже не хочу 17 липня Вечір балету Одеський театр Опери та Балету Придбати Santa Muerte Carnival 19 липня 19:00, Пт Santa Muerte Carnival Київ, Арт-завод Платформа від 250 грн. Santa Muerte Carnival Вже не хочу 19 липня Santa Muerte Carnival Арт-завод Платформа Придбати UPARK 3 Події UPARK 16.07 - 18.07.2019