9 липня 2019, Вт. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Вій» від Раду Поклітару?

1. Кожна постановка трупи – подія в культурному житті України.
2. Нове переосмислення знайомого сюжету.
3. Стильний мікс хореографічного рішення та музики українського композитора Олександра Родіна.

Запрошуємо на балет «Вій» у постановці неперевершеного Раду Поклітару! Приходьте, щоб насолодитися містичною історією за мотивами повісті великого письменника Миколи Гоголя.

Це притча про випробування людської душі, силу духу, про віру й невіру. Ви побачите шалену історію, яка трапилася з простим студентом Фомою Брутом. На сцені – неабиякі емоції, відчай, пристрасті й боротьба з власними внутрішніми демонами.

Що буває, коли сон все важче відрізнити від реальності? А віра в свої можливості недостатньо сильна? Як розпізнати зло, адже іноді воно здатне набути вигляду прекрасного та невинного створіння? Як же протистояти Вію і хто він такий: сон чи нечиста сила?

Новий балет від Раду Поклітару – це дивовижне поєднання унікальних декорацій, неповторних костюмів і вперше використаних колективом надсучасних візуальних ЗD-спецефектів!

У постановці всі персонажі зберігають свої імена, однак не варто очікувати ілюстрації знайомого сюжету. Авторське прочитання Раду Поклітару, як завжди, стане творчим переосмисленням місця дії, вчинків героїв і пропонованих обставин.

Чекаємо на вас!

Інші дати

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати SuperNatural Wine Festival 29 лютого 12:00, Сб SuperNatural Wine Festival Київ, M82 від 200 грн. SuperNatural Wine Festival Вже не хочу 29 лютого SuperNatural Wine Festival M82 Придбати Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати