Викрадена принцеса

28 жовтня 2018, Нд. 12:00
Палац культури КПІ Київ, просп. Перемоги 37
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Викрадена принцеса»?

1. Ви зможете зробити осінні канікули своєї дітвори незабутніми.
2. Улюблені герої стануть ближчими, а атмосфера казки наповнить весь зал.
3. Високий рівень організації спектаклю вразить навіть дорослих.

Приходьте всією родиною на яскравий і чарівний спектакль «Викрадена принцеса»! Дорослих постановка поверне в безтурботне дитинство, а дітворі подарує море приємних вражень і позитивних емоцій.

Вистава «Вкрадена принцеса» - це спільний проект FILM.UA Group (правовласника) і компаній Magic Box, а також «Казки трапляються». Постановка базується на сюжеті мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». Художнє оформлення, склад акторів вразять глядачів будь-якого віку. Зал перетвориться в чудову країну. А улюблені герої оживуть на сцені і змусять забути про все на світі. Поспішайте на спектакль «Вкрадена принцеса» у своєму місті!

Цільова аудиторія - діти від 5 до 12 років (дорослим в якості антистрес-терапії теж рекомендовано!) До зустрічі!

Інші дати

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати