20 жовтня 2018, Сб. 19:00
Палац культури КПІ Київ, просп. Перемоги 37
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Група Віктор у Києві - фото №1 Група Віктор у Києві
Група Віктор у Києві - фото №2 Група Віктор у Києві афіша
Група Віктор у Києві - фото №3 Група Віктор у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Віктор Цой. 55 років Легенді"?

1. Група "Віктор" - єдиний офіційний триб'ют гурту "Кіно"
2. Ця група чесно і натхненно відображає повною мірою дух і творчість групи "КІНО"
3. Вас чекає атмосфера змін, яка допоможе знову відчути дух справжньої свободи.

Концерт для тих, для кого Цой живий! Гурт «Віктор» заспіває для вас пісні кумира мільйонів.

Масштаб особистості Віктора Цоя і його творчості неможливо переоцінити. Цой співав про те, що близько і зрозуміло будь-якій людині, в яку б епоху він не жив: про любов, про життя і про смерть, про чесність і сміливість. І до сих пір ніхто не сказав про ці речі краще і зрозуміліше, ніж він.

В залі КПІ пройде концерт, приурочений до знаменної дати - 55-річчя чудового музиканта, поета, засновника групи «КІНО», художника, актора і кумира кількох поколінь, Віктора Цоя!

При всій простоті, лаконізмі і мелодійній прозорості, пісні Цоя несуть в собі формулу таланту, секрет якої не розкритий до цього дня. Багато відверто наслідують йому, багато хто намагається розгадати цю таємницю, але поки що не наблизилися до розгадки і на крок.

Але група «Віктор» виявилася надзвичайно співзвучною внутрішньому світовідчуттю Віктора Цоя і є найкращим виконавцем групи «Кіно». Це єдина група, яка чесно і натхненно відображає дух і творчість групи «КІНО».

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати H2D H2D 10 Подiй H2D 5.02 - 18.06.2019 Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати