ВІКТОР ЦОЙ 30 років альбому "Група крові"

29 вересня 2019, Нд. 20:00
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "ВІКТОР ЦОЙ 30 років альбому" Група крові ""?

1. Група "Віктор" - єдиний офіційний триб'ют гурту "Кіно"
2. Ця група чесно і натхненно відображає повною мірою дух і творчість групи "КІНО"
3. Вас чекає атмосфера змін, яка допоможе знову відчути дух справжньої свободи.

Група «Віктор» заспіває для вас пісні кумира мільйонів.

Масштаб особистості Віктора Цоя і його творчості неможливо переоцінити. Цой співав про те, що близько і зрозуміло будь-якій людині, в яку б епоху він не жив: про любов, про життя і про смерть, про чесність і сміливість. І до сих пір ніхто не сказав про ці речі краще і зрозуміліше, ніж він.

У музкомедії відбудеться концерт, приурочений до знаменної дати - 30 років знаменитому альбому «Група крові». При всій простоті, лаконізмі і мелодійної прозорості, пісні Цоя несуть в собі формулу таланту, секрет якої не розкритий до цього дня.

Багато відверто наслідують йому, багато хто намагається розгадати цю таємницю, але поки що не наблизилися до розгадки і на крок.

Але група «Віктор» виявилася надзвичайно співзвучною внутрішньому світовідчуттю Віктора Цоя і є найкращим виконавцем групи «Кіно». Це єдина група чесно і натхненно відображає дух і творчість групи «КІНО».

Вперше, пісні Цоя прозвучать для вас в супроводі симфонічного оркестру.

Вас чекає атмосфера змін, яка допоможе знову відчути дух справжньої свободи.

Схожі події

МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 399 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати