Я Z України | Віктор Винник

13 грудня 2019, Пт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

Про подiю

Віктор Винник - засновник і лідер гурту МЕРІ 13 грудня запрошує одеситів на сольний акустичний концерт в Urban Music Hall.

Віктор Винник є автором текстів і музики до всіх пісень групи «МЕРІ», а також пише пісні для багатьох відомих українських виконавців - зокрема «Kozak System», «TaRuta» та інші.

Хоч популярність Віктору принесли пісні розважального характеру такі як «Ромео» «Кісс на біс» «Не Віталік», останні роботи колективу мають чітку соціальну і патріотичну складову. «Незнайомий мій брат», «Сестра», «Падала Зоря», «Я з України», «Про Них», та інші, це пісні про те чим живе наша країна у такі важкі часи як зараз.

Свіжі пісні, улюблені хіти, щирі тексти під гітару, автограф-сесія, фото з артистом - у легкій та невимушеній атмосфері усі бажаючі зможуть насолодитися музикою та поспілкуватися з Віктором.

Схожі події

Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати