Вільний Курдистан

30 квітня 2019, Вт. 15:00
Платформа ТЮ Маріуполь, вул. Митрополитська, 19
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Вільний Курдистан у Маріуполі - фото №1 picture
Вільний Курдистан у Маріуполі - фото №2 picture
Вільний Курдистан у Маріуполі - фото №3 picture
Вільний Курдистан у Маріуполі - фото №4 picture

Про подiю

Вистава є частиною театральної програми [Startup] Гогольfest 2019.

Вільний Курдистан (Польща) – театр на барикадах, фільм-спектакль від польського режисера Марчіна Бжозовського.
Першочергово, проект створений на барикаді, а, точніше, на лінії фронту між курдською армією і бійцями ісламської держави.

"Вільний Курдистан" – це запис про поїздку Марчіна Бжозовського до Курдистану, під час якої режисер розмовляв про боротьбу за незалежність зі знаменитими бойовиками курдського партизанського визволення Пешмергу та місцевими жителями.

"Вільний Курдистан" – це не лише репортаж про героїв фільму. Це й про самого режисера, який переймається долею людей, яких він зустрічає. У роботі митця помітно відчуття відповідальності режисера по відношенню до персонажів, що стикаються з мінливим політичним контекстом.

Подорож до Курдистану – це пригода. Часом, страшна, але, все ж, пригода.

Інші дати

Схожі події

Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Біла акація 27 липня 18:30, Сб Біла акація Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Біла акація Вже не хочу 27 липня Біла акація Театр музкомедії Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати