Віра, Надія, Любов ... (Яма) 16+

14 вересня 2019, Сб. 18:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Віра, Надія, Любов ... (Яма)»?

1. Вистава допоможе «приземлитися» і задуматися над тим, якими складними бувають людські долі.
2. «Дорослі» теми, які піднімаються в постановці, не можуть залишити байдужим жодного глядача в залі.
3. Прониклива гра акторів і глибокий сюжет наповнять ваш вечір важливими міркуваннями.

Театр на Подолі представляє спектакль «Віра, Надія, Любов ... (Яма)» автора Олександра Купріна. Це історія, яка торкнеться душу і серце кожного.

Героїні оповідання - троє жінок, представниць найдавнішої професії. Але рід занять - це все, що їх об'єднує. В іншому - характер, життєвої позиції - вони абсолютно різні.

Проживають жінки в будинку, який, на загальну думку, наповнений любов'ю (професійної) і абсолютно вільний від соціальних проблем і політичних чвар. І людина тут не може прикидатися, грати ... Або може?

Прем'єра вистави відбулась 3 березня 2018 року.
Режисер-постановник - Валентин Козьменко-Делінде.
Тривалість - 160 хвилин, з антрактом.

Схожі події

Трубадур 28 вересня 18:30, Сб Трубадур Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Трубадур Вже не хочу 28 вересня Трубадур Одеський театр Опери та Балету Придбати Маленький Донні, який переміг морок 22 вересня 19:00, Нд Маленький Донні, який переміг морок Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Маленький Донні, який переміг морок Вже не хочу 22 вересня Маленький Донні, який переміг морок Театр на Чайній Придбати захід 22 вересня 19:00, Нд захід Одеса, Російський театр від 60 грн. захід Вже не хочу 22 вересня захід Російський театр Придбати Кайдашева сім`я 28 вересня 19:00, Сб Кайдашева сім`я Київ, Будинок культури та мистецтв від 100 грн. Кайдашева сім`я Вже не хочу 28 вересня Кайдашева сім`я Будинок культури та мистецтв Придбати