24-pay-mark Created with Sketch.

Virgil Abloh

5 вересня 2021, нд. 18:00
Ресторан "Курені" Київ, Паркова дорога, 4
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Про подiю

Побачивши ім’я наступного гостя на афіші Куренів, більшість з вас неодмінно здивується. Але не поспішайте з висновками, Вірджил Абло — людина багатьох талантів, ім’я якої нерозривно пов’язане зі світом моди, брендами Louis Vuitton та Off-White, але у цей вечір нас буде цікавити лише його винятковий музичний смак.

Перший діджей сет Абло зіграв ще у 18 років, то ж музичне визнання прийшло до Вірджила задовго до початку кар’єри модельєра. За цей час він встигнув зіграти на вечірках у рідному Чикаго, на Ібіці (у культовому DC-10 він грав ще задовго до того, як про нього масово почали писати журнали), лондонському fabrik та більшості головних клубів світу протягом 20 років. Тепер до цього списку він додасть й Київ.

Перед недільним візитом до Куренів ми радимо ближче познайомитись з його музичним смаком — Вірджил регулярно викладає в мережу свої онлайн-сети, в мережі можна знайти чимало його радіо-едітів, а на WorldwideFM регулярно виходять його компіляції «Imaginary Radio Station», де звучить музика будь-якого напрямку — від соулу до класики американського хаусу.

Нам залишається дочекатися наступної неділі, коли Вірджил привезе із собою частинку чиказького звучання у затишну атмосферу Куренів.


Схожі події

Степан Гіга. Золоті шлягери України 04 жовтня 16:30, вт Степан Гіга. Золоті шлягери України Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 240 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 04 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 04.10, 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 04.10, 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Христина Соловій 22 жовтня 19:00, сб Христина Соловій Львів, Центр Довженка від 280 грн. Христина Соловій Вже не хочу 22 жовтня Христина Соловій Центр Довженка Придбати