24-pay-mark Created with Sketch.

Вірні дружини

12 грудня 2023, вт. 18:00-20:00
від 250 ₴
від 250 ₴

Про подiю

Спектакль «Вірні дружини» в Одесі відбудеться 12 грудня 2023 року о 18:00 в Театрі музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного).

Чому варто піти у театр на виставу «Вірні дружини» в Одесі?

  1. Виграшне поєднання детективної інтриги та дотепного гумору.
  2. Чарівні актриси у яскравих образах.
  3. Неординарний сюжет та несподіваний фінал.

Спектакль «Вірні дружини» в Одесі

«Вірні дружини» – яскрава вистава у жанрі детективу за п’єсою драматургині Влади Ольховської. Над постановкою працювали:
  • режисерка Тетяна Губрій (Київський академічний театр «Золоті ворота»);
  • художниця Юлія Заулічна (Київський академічний «Молодий театр»);
  • продюсери Тетяна Єдемська, Вікторія Жабенко.
Ролі виконують зірки українського театру і кіно: Віра Кобзар, Наталія Васько, Анна Кошмал, заслужена артистка України Віталіна Біблів, Анжеліка Гірич, Катерина Варченко.

Легка й цікава вистава, що допоможе переключитися та відпочити

12 грудня ви познайомитесь з Алісою, яка тільки-но повернулася з тривалої подорожі та сьогодні святкує свій День народження в колі давніх подруг. Все відбувається доволі передбачувано, аж доки жінки не знаходять… закривавлене намисто серед подарунків. Тепер треба зрозуміти, хто і навіщо його надіслав. А найцікавіше те, що під час цих пошуків виявиться, що вірні дружини та прекрасні домогосподарки – не такі вже й безгрішні… Мова вистави – українська. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Вірні дружини» в Одесі?

Замовити квитки ви можете онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09.03 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09.03 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати