Віртуози Києва. симфонії Всесвіту

8 вересня 2019, Нд. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Оркестр "Віртуози Києва" Оркестр "Виртуозы Киева"
Дмитро Яблонський - головний диригент та художній керівник оркестру «Віртуози Києва» Дмитрий Яблонский - главный дирижер и художественный руководитель оркестра «Виртуозы Киева»
Анна Улаєва - видатна піаністка Анна Улаева  - выдающаяся пианистка

Про подiю

Чому варто піти на концерт Віртуози Києва. Симфонії Всесвіту?

1. Безпрецедентний тур – перша велика спроба взаємодії віртуозних виконавців класичної музики з українським слухачем.
2. Насолодитися музикою відомих композиторів.
3. Подарувати собі незабутній вечір в компанії талановитих "Віртуозів Києва" і чарівною піаністки Анни Улаєвої.

GAS Concert і Європейський фонд підтримки культури представляє музичний проект, концертне турне "Симфонії Всесвіту", 8 вересня в Київській Консерваторії!

Концерти зіграють:

Симфонічний оркестр "Віртуози Києва"


За 3 роки оркестр «Віртуози Києва» став найзатребуванішим музичним колективом України. Уже за перший рік роботи вони зіграли 120 концертів в Україні, Ізраїлі, Азербайджані, Іспанії, Швейцарії. Записи оркестру публікує світовий лейбл «Naxos Records». «Віртуози Києва» - номінанти премії «Classical Music Awards 2018» за кращий диск року. «Віртуози Києва» стали невід'ємною частиною виступів зірок шоу-бізнесу, таких як Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Джамала, Ніно Катамадзе.

Концертне турне "Симфонії всесвіту" віртуози зіграють у великому симфонічному складі у 60 музикантів.

Дмитро Яблонський


Головний диригент та художній керівник оркестру «Віртуози Києва», всесвітньо відомий диригент і віолончеліст, номінант на премію «Греммі», почесний диригент Єрусалимського оркестру і професор Школи Музики імені Бухмана-Мехті (Тель Авів). Виступає в усьому світі на таких відомих майданчиках як Карнегі-хол в Нью-Йорку, Ла Скала в Мілані і Лувр в Парижі.

Анна Улаєва


Видатна піаністка в 2018 році з тріумфом перемогла на престижному Мальтійському міжнародному фортепіанному конкурсі, де змагалися понад 720 музикантів з 70 країн світу. Раніше стала переможницею в конкурсі "Golden Tone Award", ім. Скрябіна в Гроссето, Італія, "German Piano Open" в Берліні, ім. Й. Брамса в Детмольде, Німеччина, "Isidor Bajic Piano Memorial" в Новому Саді, Сербія, ім. І. Діхлера у Відні, Австрія, "Jeunese Talents" в Монтре ле Бан, Франція, а також "Martha Debelli Stipendienwettbewerb" в Граці, Австрія.

В програмі:
  • Концерт для рояля з оркестром "Travel Notebook" Олексія Шора
  • Симфонія №2 Йоганнеса Брамса
  • Увертюра "Сорока-злодійка" Джоаккіно Россіні
Юрій Погорецький, директор оркестру "Віртуози Києва", концертмейстер групи віолончелей:
Це турне - наша перша велика спроба взаємодії віртуозних виконавців класичної музики з українським слухачем. За останні роки нам вдалося реалізувати кілька проектів з яскравими іноземними виконавцями, але ось так поїхати з симфонічним оркестром і солістом по містах України - це вперше. Безпрецедентний проект.
Дмитро Яблонський, диригент:
Це абсолютно приголомшливий проект. У програмі прозвучить музика трьох композиторів - це Россіні, увертюра "Сорока-злодійка", Олексій Шор, який народився в Києві, потім емігрував до Ізраїлю, потім в Америку. Шор - композитор, має ступінь доктора математики, унікальна особистість. Ми виконаємо його концерт для рояля з оркестром, який називається "Travel Notebook", а в другому відділенні прозвучить божественна Симфонія №2 Брамса, яка на будь-якому континенті може звучати хоч 24 години на добу.