Віртуози Києва. Симфонії Всесвіту

10 вересня 2019, Вт. 19:00
Львівська Філармонія Львів, вул. Чайковського, 7
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Віртуози Києва. Симфонії Всесвіту?

1. Безпрецедентний тур – перша велика спроба взаємодії віртуозних виконавців класичної музики з українським слухачем.
2. Насолодитися музикою відомих композиторів.
3. Подарувати собі незабутній вечір в компанії талановитих "Віртуозів Києва" і чарівною піаністки Анни Улаєвої.

GAS Concert і Європейський фонд підтримки культури представляє музичний проект, концертне турне "Симфонії Всесвіту", 10 вересня у Львівській Філармонії!

Концерти зіграють:

Симфонічний оркестр "Віртуози Києва"


За 3 роки оркестр «Віртуози Києва» став найзатребуванішим музичним колективом України. Уже за перший рік роботи вони зіграли 120 концертів в Україні, Ізраїлі, Азербайджані, Іспанії, Швейцарії. Записи оркестру публікує світовий лейбл «Naxos Records». «Віртуози Києва» - номінанти премії «Classical Music Awards 2018» за кращий диск року. «Віртуози Києва» стали невід'ємною частиною виступів зірок шоу-бізнесу, таких як Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Джамала, Ніно Катамадзе.

Концертне турне "Симфонії всесвіту" віртуози зіграють у великому симфонічному складі у 60 музикантів.

Дмитро Яблонський


Головний диригент та художній керівник оркестру «Віртуози Києва», всесвітньо відомий диригент і віолончеліст, номінант на премію «Греммі», почесний диригент Єрусалимського оркестру і професор Школи Музики імені Бухмана-Мехті (Тель Авів). Виступає в усьому світі на таких відомих майданчиках як Карнегі-хол в Нью-Йорку, Ла Скала в Мілані і Лувр в Парижі.

Анна Улаєва


Видатна піаністка в 2018 році з тріумфом перемогла на престижному Мальтійському міжнародному фортепіанному конкурсі, де змагалися понад 720 музикантів з 70 країн світу. Раніше стала переможницею в конкурсі "Golden Tone Award", ім. Скрябіна в Гроссето, Італія, "German Piano Open" в Берліні, ім. Й. Брамса в Детмольде, Німеччина, "Isidor Bajic Piano Memorial" в Новому Саді, Сербія, ім. І. Діхлера у Відні, Австрія, "Jeunese Talents" в Монтре ле Бан, Франція, а також "Martha Debelli Stipendienwettbewerb" в Граці, Австрія.

В програмі:
  • Концерт для рояля з оркестром "Travel Notebook" Олексія Шора
  • Симфонія №2 Йоганнеса Брамса
  • Увертюра "Сорока-злодійка" Джоаккіно Россіні
Юрій Погорецький, директор оркестру "Віртуози Києва", концертмейстер групи віолончелей:
Це турне - наша перша велика спроба взаємодії віртуозних виконавців класичної музики з українським слухачем. За останні роки нам вдалося реалізувати кілька проектів з яскравими іноземними виконавцями, але ось так поїхати з симфонічним оркестром і солістом по містах України - це вперше. Безпрецедентний проект.
Дмитро Яблонський, диригент:
Це абсолютно приголомшливий проект. У програмі прозвучить музика трьох композиторів - це Россіні, увертюра "Сорока-злодійка", Олексій Шор, який народився в Києві, потім емігрував до Ізраїлю, потім в Америку. Шор - композитор, має ступінь доктора математики, унікальна особистість. Ми виконаємо його концерт для рояля з оркестром, який називається "Travel Notebook", а в другому відділенні прозвучить божественна Симфонія №2 Брамса, яка на будь-якому континенті може звучати хоч 24 години на добу.

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати