24-pay-mark Created with Sketch.

Вистава-імпровізація КУПЕ від Noname Improv

2 лютого 2024, пт. 19:00-21:00
Підвал Культури Київ, вул. Гончара, 30а
від 300 ₴
від 300 ₴

Про подiю

StandUp «Вистава-імпровізація «Купе» від Noname Improv» у Києві відбудеться 2 лютого 2024 року о 19:00 в Підвалі Культури.

Чому варто піти на стендап «Вистава-імпровізація «Купе» від Noname Improv» у Києві?

  1. Розкішна робота від майстрів жанру.
  2. Унікальний для країни формат.
  3. Яскрава подія, від якої ви не зможете стримати емоцій.

StandUp «Вистава-імпровізація «Купе» від Noname Improv» у Києві

Запрошуємо вас до Підвалу Культури на карколомну виставу у ексклюзивному форматі імпровізації від Noname Improv! Це перша українська постановка у такому жанрі, тож не втрачайте крутої нагоди тримати безцінний та яскравий досвід!

Живе кіно за участю талановитих акторів

2 лютого просто на ваших очах півтори години майстерні актори імпровізуватимуть – від самого початку і до фіналу. Театр, комедія та життєві ситуації поєднаються у хитросплетіннях, щоби подарувати вам найкращий вечір! Невже не вірите?! О, то Noname Improv вже готові вас приємно здивувати! Побачимось!

Де купити квитки на стендап «Вистава-імпровізація «Купе» від Noname Improv» у Києві?

Заходьте за квитками на будь-яку подію на Concert.ua.

Схожі події

Про що мовчать чоловіки 08.03 Про що мовчать чоловіки Львів від 300 ₴ Про що мовчать чоловіки 08.03 Про що мовчать чоловіки Придбати Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит 01 березня 19:00, пт Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Вже не хочу 01 березня Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Будинок архітектора Придбати Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever 08 березня 18:30, пт Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever Бровари, Міський культурний центр Прометей від 300 ₴ Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever Вже не хочу 08 березня Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever Міський культурний центр Прометей Придбати 7 розгніваних джентльменів 13.03 7 розгніваних джентльменів Київ, Театр Актор 7 розгніваних джентльменів 13.03 7 розгніваних джентльменів Театр Актор Придбати