24-pay-mark Created with Sketch.

ВИСТАВКА МИСТЕЦТВА.

від 150 ₴

Про подiю

Подія "ВИСТАВКА МИСТЕЦТВА. " в Одесі відбудеться 2023-07-27 в 11:00 на локації МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН".
Ви можете зручно придбати квитки на "ВИСТАВКА МИСТЕЦТВА. " на Concert.ua онлайн.ВИСТАВКА

МИСТЕЦТВА.

МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР UNION ПРЕДСТАВЛЯЄ ЕКСПОЗИЦІЮ УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ

На виставці представлені картини та скульптури сучасних українських митців, написані та створені іменитими й молодими художниками різних поколінь за останні 50 років.

Виставка охоплює понад 300 робіт майже 20 сучасних авторів. Експозиції розкривають смисли та динаміку творчості українських митців, чиї твори прикрашають музейні колекції різних країн світу від Одеського художнього до музею Гуггенхайма у Нью Йорку.

Ця виставка погляд на зв'язок між минулим та сучасною українською культурою. Кожна робота колекції символ, що кодує певну інформацію та ідею. Українська культура це про свободу, українське мистецтво це шлях вільних людей.

Глядач зможе простежити, яким чином єдиний простір стає робочою основою для різних видів візуального мистецтва, включаючи живопис, скульптуру, фотографію.

Виставка охоплює безліч різних стилів візуального мистецтва нонконформізм, сюрреалізм, абстракціонізм, імпресіонізм, класична реалістична школа.

ДАТИ, ЧАС ТА ДНІ РОБОТИ ВИСТАВКИ

ДАТА: 26.07.2023 - 26.09.2023

ЧАС: 11:00 - 19:00

РОБОЧІ ДНІ: ВІВТОРОК - НЕДІЛЯ

ВИХІДНИЙ: ПОНЕДІЛОК

ВХІД ТА КВИТКИ

Ви можете придбати квиток як на вході, так і на сайті Concert.ua.

Якщо ви придбали квиток на сайті Concert.ua:

  • квиток має відкриту дату, діє один раз протягом проведення виставки
  • квиток діє у час та дні роботи виставки.ЗВЕРНІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, УВАГУ

UNION це галерейний та подієвий простір. Якщо в одній із галерей чи інших просторах UNION буде проходити подія, ця галерея чи простір будуть тимчасові закриті для відвідування.

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ

Друзі, просимо дотримуватись таких правил відвідування:

  • Вхід до UNION відбувається у зазначений графік та час.
  • Охорона та команда UNION можуть відмовити у доступі відвідувачам, які перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
  • У разі повітряної тривоги в Одесі всі відвідувачі мають залишити будівлю та пройти до найближчих місць укриття: вул. Єврейська, 43, вул. Успенська, 56
  • Просимо відвідувати галереї UNION без великогабаритних речей, їжі та напоїв.
  • В будівлі UNION заборонено палити.
  • Професійна та комерційна зйомка доступна за попереднім узгодженням з командою UNION.

До зустрічі в UNION.

Схожі події

ALICE. Amazing Circus Show 11 червня 17:00, вт ALICE. Amazing Circus Show Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ ALICE. Amazing Circus Show Вже не хочу 11 червня ALICE. Amazing Circus Show Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Іздрик. Великий поетичний вечір 28 червня 19:00, пт Іздрик. Великий поетичний вечір Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 390 ₴ Іздрик. Великий поетичний вечір Вже не хочу 28 червня Іздрик. Великий поетичний вечір МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати ДИВОVISION. Ілюзіон шоу від Magic Brothers 24 травня 18:00, пт ДИВОVISION. Ілюзіон шоу від Magic Brothers Полтава, Театр ім. М. В. Гоголя від 350 ₴ ДИВОVISION. Ілюзіон шоу від Magic Brothers Вже не хочу 24 травня ДИВОVISION. Ілюзіон шоу від Magic Brothers Театр ім. М. В. Гоголя Придбати ДИВОVISION. Ілюзіон шоу від Magic Brothers 26 травня 18:00, нд ДИВОVISION. Ілюзіон шоу від Magic Brothers Дніпро, БК Машинобудівників від 290 ₴ ДИВОVISION. Ілюзіон шоу від Magic Brothers Вже не хочу 26 травня ДИВОVISION. Ілюзіон шоу від Magic Brothers БК Машинобудівників Придбати