День закоханих на Samskara

14 лютого 2019, Чт. 13:00
Будинок Одягу Київ, Львівська площа, 8
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто відвідати виставку Samskara?

1. Ви відчуєте незабутні враження від фантастичних шоу на сферичних екранах і віртуальних ігор
2. Ви побачите більше 70 робіт всесвітньо відомого цифрового художника Андроїда Джонса (США)
3. Більш 80 000 000 чоловік зі всього світу вже доторкнулися до шоу SAMSKARA. Приєднуйтесь і ви!

У День святого Валентина хочеш провести час з тими, кого любиш найбільше. Тримаючи за руку кохану людину, гуляти романтичним містом, заглядаючи в кафе і гріючись гарячим глінтвейном.

Або знайти місце, наповнене любов'ю і безтурботністю. Таким ми створили арт-простір Samskara.

Виставка SAMSKARA - це креативний і надихаючий досвід для кожного. Результат спільної творчості людей з різних куточків планети, які готові подарувати цьому світу щось дійсно прекрасне. Тут ви знайдете настрій до душі, особливо в такий день.

Ми зустрінемо вас при вході і проведемо в захоплюючий дзеркальний лабіринт. З нього ще ніхто не виходив без Селфі! Далі ви потрапите в сад з яскравими інсталяціями та інтерактивними розвагами. Тут гід розповість вам про роботи художника Андроїда Джонса, ніж унікальний сад і лабіринт, який тільки що пройшли Також, ви зможете пограти в гру в окулярах віртуальної реальності.

Поруч для вас проходить купольное шоу. Зайдіть в кулю, розташуйтеся зручніше в пуфики і дивіться на світ очима Андроїда Джонса в системі 360. Кажуть, після шоу виходиш в розслабленому стані і з неймовірними емоціями Поступово, проходячи вглиб чарівного світу, ви побачите основні роботи художника. Послухаєте захоплюючі легенди про богів і богинь. Тут гід познайомить вас з таємничим змістом картин.

На десерт, ми пропонуємо заглянути в затишну чайну. Тут вас чекають східні солодощі і смачний чай. Улаштовуєтеся на пуфик ви приємно проведете вечір удвох, далеко від повсякденної суєти.

В арт-просторі Samskara ви отримаєте масу позитивних емоцій, яскраві фотографії, відчуття любові і гармонії

А ви вже знаєте як відсвяткуєте? Запрошуємо до нас