VISUAL UNITY Art Music Show

11 квітня 2020, Сб. 16:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 200 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:16:00 10/04/2020. деталі тут
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

VISUAL UNITY Art Music Show у Києві - фото №1 VISUAL UNITY Art Music Show у Києві
VISUAL UNITY Art Music Show у Києві - фото №2 VISUAL UNITY Art Music Show у Києві афіша
VISUAL UNITY Art Music Show у Києві - фото №3 VISUAL UNITY Art Music Show у Києві квитки

Про подiю

Втомилися від сірих однотипних рок концертів? Всі гурти здаються на одне лице?

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ?

1. Можливість відвідати яскраве амбітне рок-шоу.
2. Послухати живу, атмосферну, сучасну музику.
3. Почути улюблені композиції з популярних аніме, фільмів та відеоігор.

VISUAL UNITY - музично-візуальний арт-перформанс, де кожний може послухати як музику рок-гуртів, так і насолодитись їх атмосферними образами. І, звісно, стати учасниками цікавої шоу програми.

Для вас будуть грати два у чомусь схожі і, водночас, максимально контрастні колективи.

SEND NEST - молоді та перспективні артисти, що працюють з візуальним стилем "кіберпанк", представлять світ інструментальної музики, насичений сучасними електронними ефектами. Щирі емоції та атмосфера - ключові інгредієнти стилю, з яким познайомлять музиканти.

MIAZM - покажуть справжню сутність людської натури зсередини. Від легких невимушених рок-композицій до міцного металу. Подарують вам незабутній драйв та дозволять відчути максимальну глибину настроїв: від смутку до ненависті, доповнюючи все яскравою зовнішністю в стилі "visual kei".

У програмі також буде звучати музика з таких популярних тайтлів як: Silent Hill, Death Note, Naruto, League of Legends, Undertale, Full Metal Alchemyst, Attack on Titan, Skyrim, а також кавери на виконавців Dir en Grey, the Gazette, MUCC.

І на останок, на вас чекатимуть різні конкурси, сюрпризи, подарунки, «секретні» шоу-артисти, розіграші, безкоштовні фотосесії, та ще багато чого цікавого.

.