Віталік. Дикий театр

30 січня 2019, Ср. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

«Віталік» – вистава одного з найпопулярніших незалежних театрів в Україні – «Дикого театру».

Основою сюжету є документальна п'єса Віталія Ченського «Улісс». Метатекст на рівні сучасного джойсівського «Улісса», авторські назви яких збігаються, непристойно відверто розкриває тему страждань особистості на прикладі чоловіка з Маріуполя, який намагається пристосуватися до цінностей столиці, не зрадивши власних.

Уявіть собі впевненого, ділового, серйозного, накачаного мачо. Це – Віталік.

А тепер уявіть закомплексованого сорокарічного «хлопця» з Маріуполя, який знімає кімнати у немолодих жінок, працює журналістом, шукає сенс життя, гроші, любов і натхнення у Києві... Уявили? Так знайте: це – теж Віталік.

У 15 сценічних «піснях» головний режисер «Дикого театру» Максим Голенко вибудовує історію з двома Віталіками: на сцені два актори, два альтер-его автора, дві протилежності й дві частини одного цілого.

Мабуть, ця п’єса – одна з найкритичніших та найбільш життєвих вистав Дикого театру, бо на бекграунді життя героя – «маленької людини» – відбуваються доленосні для країни події.

Режисер: Максим Голенко.

Схожі події

Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати