Віталік

13 жовтня 2019, Нд. 18:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Уявіть собі чоловіка: упевненого, ділового, серйозного, накачаного, мачо. Це Віталік. А тепер представте неідеального, закомплексованого сорокалітнього «парубка» з Маріуполя, який знімає у бабусь кімнату в Києві, працює журналістом, шукає сенс життя, гроші, турботу, любов і натхнення...Уявили? Так знайте - це теж Віталік.

Вперше на українській сцені - п'єса драматурга Віталія Ченського. Поставив виставу головний режисер Дикого театру - Максим Голенко, відомий своїми спектаклями «Вій 2.0.», «ПопиМєнтиБаблоБаби» і «Афродізіак». Мабуть, це один з найжорсткіших і життєвих спектаклів Дикого, адже на бекграунді життя Віталіка відбуваються доленосні події в країні.

Як завжди 18+ , матюкаємось, деякі сцени можуть травмувати своєю відвертістю. Вистава йде російською мовою.

Режисер - Максим Голенко
Текст - Віталій Ченський
Художник - Олеся Головач
Відеохудожник - Альона Овраменко
Дизайн - Олена Нікуліна
Звук - Олександра Морозова
Асисиент режисера - Любов Скірко
Тех.директор - Руслан Березовий
Продюсер - Ярослава Кравченко

У ролях: Олексій Дорічевський, Андрій Кронглевський

П'єса Віталія Ченського «Улісс» написана спеціально для Дикого театру, і є частково автобіографічною. Автор просить врахувати, що збіг імен дійових осіб з реальними – є випадковістю. Перше публічне представлення тексту відбулося на фестивалі молодої драматургії "Любімовка" в Театр.doc.

Схожі події

Ваня Якимов. Вірші 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати GSPD GSPD 3 Події GSPD 23.04 - 25.04.2021 Романтичний джаз в саду Нова дата 17 липня 20:00, Пт Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 17 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 16 липня 20:00, Чт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 16 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати