8 серпня 2019, Чт. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Уявіть собі чоловіка: упевненого, ділового, серйозного, накачаного, мачо. Це Віталік. А тепер представте неідеального, закомплексованого сорокалітнього «парубка» з Маріуполя, який знімає у бабусь кімнату в Києві, працює журналістом, шукає сенс життя, гроші, турботу, любов і натхнення...Уявили? Так знайте - це теж Віталік.

Вперше на українській сцені - п'єса драматурга Віталія Ченського. Поставив виставу головний режисер Дикого театру - Максим Голенко, відомий своїми спектаклями «Вій 2.0.», «ПопиМєнтиБаблоБаби» і «Афродізіак». Мабуть, це один з найжорсткіших і життєвих спектаклів Дикого, адже на бекграунді життя Віталіка відбуваються доленосні події в країні.

Як завжди 18+ , матюкаємось, деякі сцени можуть травмувати своєю відвертістю. Вистава йде російською мовою.

Режисер - Максим Голенко
Текст - Віталій Ченський
Художник - Олеся Головач
Відеохудожник - Альона Овраменко
Дизайн - Олена Нікуліна
Звук - Олександра Морозова
Асисиент режисера - Любов Скірко
Тех.директор - Руслан Березовий
Продюсер - Ярослава Кравченко

У ролях: Олексій Дорічевський, Андрій Кронглевський

П'єса Віталія Ченського «Улісс» написана спеціально для Дикого театру, і є частково автобіографічною. Автор просить врахувати, що збіг імен дійових осіб з реальними – є випадковістю. Перше публічне представлення тексту відбулося на фестивалі молодої драматургії "Любімовка" в Театр.doc.

Схожі події

KAZKA 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM 23 травня 20:00, Сб MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 23 травня MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Стадіон Метеор Придбати