Віталік

13 жовтня 2019, Нд. 20:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Уявіть собі чоловіка: упевненого, ділового, серйозного, накачаного, мачо. Це Віталік. А тепер представте неідеального, закомплексованого сорокалітнього «парубка» з Маріуполя, який знімає у бабусь кімнату в Києві, працює журналістом, шукає сенс життя, гроші, турботу, любов і натхнення...Уявили? Так знайте - це теж Віталік.

Вперше на українській сцені - п'єса драматурга Віталія Ченського. Поставив виставу головний режисер Дикого театру - Максим Голенко, відомий своїми спектаклями «Вій 2.0.», «ПопиМєнтиБаблоБаби» і «Афродізіак». Мабуть, це один з найжорсткіших і життєвих спектаклів Дикого, адже на бекграунді життя Віталіка відбуваються доленосні події в країні.

Як завжди 18+ , матюкаємось, деякі сцени можуть травмувати своєю відвертістю. Вистава йде російською мовою.

Режисер - Максим Голенко
Текст - Віталій Ченський
Художник - Олеся Головач
Відеохудожник - Альона Овраменко
Дизайн - Олена Нікуліна
Звук - Олександра Морозова
Асисиент режисера - Любов Скірко
Тех.директор - Руслан Березовий
Продюсер - Ярослава Кравченко

У ролях: Олексій Дорічевський, Андрій Кронглевський

П'єса Віталія Ченського «Улісс» написана спеціально для Дикого театру, і є частково автобіографічною. Автор просить врахувати, що збіг імен дійових осіб з реальними – є випадковістю. Перше публічне представлення тексту відбулося на фестивалі молодої драматургії "Любімовка" в Театр.doc.

Схожі події

МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати