Вітер шумить у тополях

23 вересня 2019, Пн. 20:00
від 110 грн.
від 110 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Вітер шумить у тополях?

1. Непохитна віра в мрію і любов до життя
2. Дотепні, іронічні і ємні розмови героїв
3. Пошуки відповідей на завжди хвилюючі нас питання

Хочете сходити на оригінальний і дотепний спектакль? Ласкаво просимо на постановку Національного театру русдрами в Києві під назвою "Вітер шумить у тополях"!

Це історія - своєрідна іронічна сага про 3 старих, які пройшли війну і тепер в безрадісною богадільні доживають свій вік. Але це не означає, що вони сумують і покірно чекають смерті. Наші герої зберігають сильну любов до життя і один до одного, вони жадають рухатися до своїх мрій, в чому їм допомагають непохитність перед труднощами і, звичайно ж, почуття гумору. Таке їх життєлюбність навіть створює ілюзію для інших: завдяки їм кожен стає щасливим просто тут і зараз.

А ще героїв об'єднує спільна мета: будь-що-будь дійти до "заповітних тополь". Нехай навіть і міфічних. Чи вийде у них зробити це, зберігаючи себе, своє людинолюбство, щиру віру і відкритість? Це має бути зрозуміти і осмислити глядачам.

Спектакль поставлений за п'єсою сучасного французького драматурга Жеральда Сіблейраса, майстри дотепного діалогу. Вас чекають глибокі філософські роздуми і провокаторські висловлювання.

На прикладі побутових проблем автор легко і майстерно розглядає складний процес осмислення життя. Герої творів драматурга - амбітні диваки з нещадною самоіронією і наївною мрійливістю. Вони постійно в пошуку відповідей на питання про кохання, співчуття, вічності, гордості ...

Режисер цієї героїчної комедії - Євген Лунченко.
У ролях: Андрій Пономаренко, Євген Лунченко, Олександр Валюк.

Тривалість вистави - 1 год 50 хвилин (без антракту).

Інші дати

Вітер шумить у тополях

15 жовтня 2019 20:00

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Київ

Перейти до опису
від 110 грн.