Viva Espana. Piano Flamenko Band

8 вересня 2018, Сб. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Viva Espana. Piano Flamenko Band у Києві - фото №1 picture
Viva Espana. Piano Flamenko Band у Києві - фото №2 picture
Viva Espana. Piano Flamenko Band у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Viva Espana. Piano Flamenko Band?

1. Нові композиції та аранжування від Piano Flamenco Band
2. Чуттєва хореографія від Олени Пяткіної і Тетяни Осипчук
3. Гарячі іспанські пристрасті від усіх учасників дійства

На знайомство з найбільш пристрасною музикою в світі запрошує Caribbean Club Concert Hall 8 вересня. В рамках циклу концертів "Viva España" тут зіграє Piano Flamenco Band і станцюють кращі українські танцівниці фламенко.

Ми звикли асоціювати фламенко з Іспанією. Але витоки його насправді у загадковій Індії. Індійські цигани пронесли цей танцювально-музичний мікс через усі країни, де ступала їх нога. Сьогодні пекучий мавритансько-єврейсько-іспанський коктейль органічно вплітається в безліч жанрів, наприклад, у фламенко-джаз, фламенко-фьюжн і навіть контемп.

Чого чекати 8 вересня? Нових композицій і аранжувань від Piano Flamenco Band - так. Чуттєвої хореографії від Олени Пяткіної і Тетяни Осипчук - звичайно. Гарячих іспанських пристрастей від усіх учасників дійства - безумовно.

До зустрічі в Caribbean Club Concert Hall!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати She Wants Revenge 17 серпня 19:00, Сб She Wants Revenge Київ, Bel etage від 740 грн. She Wants Revenge Вже не хочу 17 серпня She Wants Revenge Bel etage Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати