24-pay-mark Created with Sketch.

VIVA UKRAINIAN KIDS

21 серпня 2022, нд. 18:00
Літній театр Чернівці, вул. Садова 1
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

VIVA UKRAINIAN KIDS у Чернівцях! Чекаємо на вас 2022-08-21 в 18:00 на локації Літній театр, Чернівці.
Ви можете придбати квитки на VIVA UKRAINIAN KIDS на Concert.ua онлайн.Благодійний концерт VIVA UKRAINIAN KIDS

“VIVA UKRAINIAN KIDS” - благодійний проект, направлений на підтримку дітей, які постраждали від окупації в Маріуполі, Харкові, Бучі, Ірпені та інших містах України.

Популярні зірки об’єдналися заради доброї справи і 21 серпня завітають з благодійним концертом до міста Чернівці! На сцені Літнього Театру виступатимуть:

  • Позитив
  • Дядя Вадя
  • гурт MOЗGI
  • Оля Цибульська
  • гурт KADNAY
  • Маша Кондратенко
  • гурт 100лиця

Ведучий заходу Слава Дьомін.

У рамках концерту відбудеться розіграш спортивного мотоциклу та «унікальних зіркових лотів», серед яких: вишиванка з автографом президента України Володимира Зеленського, футболка з автографом Олексія Арестовича, арт-малюнок від співака MONATIK та його синів, кастомний плащ від NK, в якому співачка відвідала Latin American Music, панама від KALUSH, футболка з першого випуску програми «БайрактарNews» Євгенія Кошевого, ексклюзивні кепки власної колекції від Потапа, футболка від Івана Дорна, сумка з власного мерчу від Alyona&Alyona, капелюх з власної колекції Катерини Осадчої, вишиванка Наталії Могилевської, футболка від Gatoshi&Naprocente,кастомні кросівки від WELLBOY, власна футболка легендарного вратаря Андрія Пятова з автографами всієї збірної України з футболу, авторське вино Олега Скрипки, прикраса «FREEDOM» від Валерії Гуземи, вишиванка Анни Трінчер, власний кубок «Блогер року» від Богдана Шелудяка (BUSHE), власна накидка Тьоми Паучека, власний кубок від Ольги Фільової.

Всі кошти благодійного концерту “VIVA UKRAINIAN KIDS” будуть спрямовані на відпочинок та реабілітацію дітей, які постраджали від військових дій в нашій країні.

Схожі події

Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 21 грудня 19:00, ср Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 21 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати