1 лютого 2019, Пт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Галерея

Viva Verdi у Києві - фото №1 Viva Verdi у Києві
Viva Verdi у Києві - фото №2 Viva Verdi у Києві афіша
Viva Verdi у Києві - фото №3 Viva Verdi у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Viva Verdi"?

1. Опера - це Верді! Верді - це опера! Так можна стверджувати повною мірою і це будуть не порожні слова! Геніальний італієць створив диво для всіх нас, тільки ми не завжди усвідомлюємо, який особистий художній подвиг він здійснив.
2. Прозвучать твори, які ви вживу не почуєте в Києві - це арії з опер, які не входять в репертуар оперних театрів України
3. Солісти концерту - молоді та професійно сформовані вокалісти, лауреати міжнародних конкурсів

1 лютого в Будинку Актора відбудеться концерт Viva Verdi

Верді принципово розширив арсенал художніх засобів опери як музично-драматичного жанру, досягнувши небувалою досі життєвої правди в передачі виключно музичними засобами людських емоцій і психологічних переживань і зберігши при цьому те, що, можливо, є найголовнішим у ній - відчуття таїнства, піднесеної умовності.

Суттєвою рисою стилю композитора є демократичність, надзвичайно розширила аудиторію його шанувальників, і, взагалі, любителів музики і оперного жанру. Ця демократичність не має нічого спільного з тим, що ми зараз би назвали «попсовістю». Верді, практично, завжди залишається в рамках високого мистецтва. Таке поєднання - доля лише великих художників.

Прозвучать твори, які ви вживу не почуєте в Києві - це арії з опер, які не входять в репертуар оперних театрів України: арії з опер Аттіла, Корсар, Сила долі, Ернані. Також арії з опер: Набукко, Макбет, Ріголетто, Бал-маскарад, Аіда.

Оперну музику Верді доповнить його єдиний струнний квартет мі мінор у виконанні ансамблю "Misericordia" - керівник Марія Берлад та чарівні Варіації на тему опери Ріголетто для кларнету і фортепіано у виконанні Юрія Савінського.

Солісти концерту - молоді та професійно сформовані вокалісти, лауреати міжнародних конкурсів: Тетяна Бондарь, Маріам Равашдех, Роман Страхов, Соломія Павленко.