1 лютого 2019, Пт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Viva Verdi у Києві - фото №1 Viva Verdi у Києві
Viva Verdi у Києві - фото №2 Viva Verdi у Києві афіша
Viva Verdi у Києві - фото №3 Viva Verdi у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Viva Verdi"?

1. Опера - це Верді! Верді - це опера! Так можна стверджувати повною мірою і це будуть не порожні слова! Геніальний італієць створив диво для всіх нас, тільки ми не завжди усвідомлюємо, який особистий художній подвиг він здійснив.
2. Прозвучать твори, які ви вживу не почуєте в Києві - це арії з опер, які не входять в репертуар оперних театрів України
3. Солісти концерту - молоді та професійно сформовані вокалісти, лауреати міжнародних конкурсів

1 лютого в Будинку Актора відбудеться концерт Viva Verdi

Верді принципово розширив арсенал художніх засобів опери як музично-драматичного жанру, досягнувши небувалою досі життєвої правди в передачі виключно музичними засобами людських емоцій і психологічних переживань і зберігши при цьому те, що, можливо, є найголовнішим у ній - відчуття таїнства, піднесеної умовності.

Суттєвою рисою стилю композитора є демократичність, надзвичайно розширила аудиторію його шанувальників, і, взагалі, любителів музики і оперного жанру. Ця демократичність не має нічого спільного з тим, що ми зараз би назвали «попсовістю». Верді, практично, завжди залишається в рамках високого мистецтва. Таке поєднання - доля лише великих художників.

Прозвучать твори, які ви вживу не почуєте в Києві - це арії з опер, які не входять в репертуар оперних театрів України: арії з опер Аттіла, Корсар, Сила долі, Ернані. Також арії з опер: Набукко, Макбет, Ріголетто, Бал-маскарад, Аіда.

Оперну музику Верді доповнить його єдиний струнний квартет мі мінор у виконанні ансамблю "Misericordia" - керівник Марія Берлад та чарівні Варіації на тему опери Ріголетто для кларнету і фортепіано у виконанні Юрія Савінського.

Солісти концерту - молоді та професійно сформовані вокалісти, лауреати міжнародних конкурсів: Тетяна Бондарь, Маріам Равашдех, Роман Страхов, Соломія Павленко.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати