3D-шоу Vivaldianno. місто Дзеркал

27 лютого 2019, Ср. 19:00
від 850 грн.
від 850 грн.

Галерея

3D-шоу Vivaldianno. місто Дзеркал в Одесі - фото №1 picture
3D-шоу Vivaldianno. місто Дзеркал в Одесі - фото №2 picture
3D-шоу Vivaldianno. місто Дзеркал в Одесі - фото №3 picture
3D-шоу Vivaldianno. місто Дзеркал в Одесі - фото №4 3D-шоу Vivaldianno. місто Дзеркал в Одесі на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на 3D-шоу Vivaldianno?

1. Вперше в Україні 3D-шоу світового масштабу за участю світових зірок класичної музики
2. Поринути в історію життя і творчості генія Антоніо Вівальді в форматі 3D-перформансу із вражаючими спецефектами
3. Поєднання на одній сцені музичного, театрального та танцювального мистецтв із сучасними технологіями

Зустрічайте вперше в Україні 3D-шоу світового масштабу - Vivaldianno!

«Vivaldianno. Місто дзеркал» - грандіозне концертне шоу, чарівна ілюзія і фантастичне дійство з неймовірними спецефектами. Підтверджують ці слова до відмови заповнені зали та овації глядачів по всій Європі. Саме так у різних країнах світу вражає уяву 3D-перформанс, в якому велика класика переплітається з сучасним мистецтвом.

В основі проекту - історія життя і творчості генія епохи бароко, великого італійського композитора Антоніо Вівальді, історія, повна надій і розчарувань. Завдяки 3D-анімації, танцювальним і театральним сценам, безсмертні твори Вівальді постають перед глядачами в новому світлі.

Унікальна культурна подія об'єднує в собі кілька жанрів: класична музика і рок, балет і бразильські танці, театр і вражаюча візуалізація. Безсмертні твори Антоніо Вівальді, відображені в дзеркалі сучасності, не залишають байдужим жодного глядача.

Схожі події

Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 200 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 225 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати Класика в саду 20 червня 19:00, Чт Класика в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Класика в саду Вже не хочу 20 червня Класика в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Джаз на даху ЦУМ 20 червня 19:00, Чт Джаз на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 450 грн. Джаз на даху ЦУМ Вже не хочу 20 червня Джаз на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати