Всі квитки продано

Vivienne Mort з вокальним квартетом

17 травня 2019, Пт. 19:00
Костел святого Миколая Київ, вул. Велика Васильківська, 75
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Vivienne Mort з вокальним квартетом?

1. Особлива програма з вокальним квартетом.
2. Атмосферне звучання завдяки акустиці костела.
3. Вперше почути нові пісні гурту.

Vivienne Mort - український музичний гурт, заснований у 2010 році в Києві вокалісткою, автором текстів та музики Даніелою Заюшкіною.

За час свого існування гурт випустив 6 альбомів, останній з яких, «Досвід», названо найкращим українським альбомом 2018 року за версією культурних інтернет-видань Karabas.Live та LiRoom. Тур на підтримку альбому охопив 21 місто України та зібрав повні зали, включаючи аншлаговий концерт у Жовтневому палаці в Києві.

Цієї весни Vivienne Mort презентують особливу програму з вокальним квартетом, яка складається з вже відомих пісень в новій обробці, а також пісень, які прозвучать вперше. Програму з вокальним квартетом буде ексклюзивно презентовано у таких містах: Київ, Львів, Харків, Дніпро та Рівне.

Даніела Заюшкіна: "Багатоголосся жило в спорудах зі спеціально вбудованою і продуманою акустикою, де воно мало максимальну силу впливу на тих, хто слухає, і на тих, хто співає. Мені завжди хотілося, щоб голоси на сцені були живі, а зали - правильні. Тому для нас вибір залу має велике значення. Разом з аранжувальником Романом Рєпкою ми зробили обробки пісень для Vivienne Mort з вокальним квартетом. А пізніше знайшли квартет, який чудово співає та відчуває наші пісні (я навіть плачу на репетиціях)."

Побачимося весною. До зустрічі!