Vivienne Mort з вокальним квартетом

17 травня 2019, Пт. 19:00
Костел святого Миколая Київ, вул. Велика Васильківська, 75
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Vivienne Mort з вокальним квартетом?

1. Особлива програма з вокальним квартетом.
2. Атмосферне звучання завдяки акустиці костела.
3. Вперше почути нові пісні гурту.

Vivienne Mort - український музичний гурт, заснований у 2010 році в Києві вокалісткою, автором текстів та музики Даніелою Заюшкіною.

За час свого існування гурт випустив 6 альбомів, останній з яких, «Досвід», названо найкращим українським альбомом 2018 року за версією культурних інтернет-видань Karabas.Live та LiRoom. Тур на підтримку альбому охопив 21 місто України та зібрав повні зали, включаючи аншлаговий концерт у Жовтневому палаці в Києві.

Цієї весни Vivienne Mort презентують особливу програму з вокальним квартетом, яка складається з вже відомих пісень в новій обробці, а також пісень, які прозвучать вперше. Програму з вокальним квартетом буде ексклюзивно презентовано у таких містах: Київ, Львів, Харків, Дніпро та Рівне.

Даніела Заюшкіна: "Багатоголосся жило в спорудах зі спеціально вбудованою і продуманою акустикою, де воно мало максимальну силу впливу на тих, хто слухає, і на тих, хто співає. Мені завжди хотілося, щоб голоси на сцені були живі, а зали - правильні. Тому для нас вибір залу має велике значення. Разом з аранжувальником Романом Рєпкою ми зробили обробки пісень для Vivienne Mort з вокальним квартетом. А пізніше знайшли квартет, який чудово співає та відчуває наші пісні (я навіть плачу на репетиціях)."

Побачимося весною. До зустрічі!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати