24-pay-mark Created with Sketch.

Vivienne Mort

від 330 грн.

Галерея

Vivienne Mort у Рівному - фото №1 vivienne-mort-11_gorodskoy-dom-kultury_070520201900_260

Про подiю

Обов'язковою умів проведення концертів у Червоній зоне, або согласно з Розпорядження обласних комісій за ТЕБ и НС, є наявність ОДНОГО з Наступний документів:

1. Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, або експрес-тест, Який проведено не Ранее, чем за 72 години до моменту проведення концерту.

2. Документ, что підтверджує вакцінацію однією дозою дводозної вакцини - для жовтої чи помаранчевої зон. Документ, что підтверджує Отримання полного курсу вакцінації - для червоної зони.

3. Документ, что підтверджує одужання від COVID-19.

УВАГА! Умови та вимоги могут буті змінені согласно з Розпорядження правительства або обласних комісій за ТЕБ и НС. Просимо слідкуваті за актуальними оновлення.

Чому варто піти на концерт групи Vivienne Mort в Рівному?

1. Спробувати розкрити секрет солд-аутів Вів'єн Морт.
2. Насолодитися виступом повного складу улюбленої групи.
3. Розділити з музикантами емоції від очікування творчої паузи.

Ліричні інтроверти Вів'єн Морт з великим концертом в Рівному

7 травня в Міському будинку культури відбудеться довгоочікуваний концерт чуттєвих Vivienne Mort. Українська інді-рок група тільки оголосила про весняний виступі, а квитки відразу ж полетіли до відданим фанам. Встигніть купити собі і друзям, тому що повіяло солд-аутом!

А тут ще й такий анонс від самих музикантів: «Vivienne Mort дасть ряд концертів в повному складі і візьме паузу на невизначений термін». Тепер ви точно не втримається.

Vivienne Mort. Fin de la première partie або Кінець першого розділу

Хто вони? Справжні чаклуни або замріяні алхіміки? Невідомо. І ясно одне - неповторна Даніела Заюшкина і вся її команда щось знають про музичної магії і вміло її використовують.

Їхні пісні - це нескінченні подорожі в світі фентезі, чиї картини раз по раз спливають у свідомості кожного слухача. Потрапляючи в лабіринти уяви, ти бачиш, «Пам'ятаєш» і відчуваєш «Сліді маленьких рук» ...

Музичне надбання Vivienne Mort сьогодні - це 6 успішних альбомів, кожен з яких ставав справжнім тотемом для шанувальників. Колектив є затребуваним учасником найбільших музичних фестивалів країни: Razomfest, ZaxidFest, Respublica, «Файне Місто» і багатьох інших. Також Vivienne Mort брали участь в національному відборі на конкурс Євробачення-2017.

Складна лірика групи привертає увагу і викликає бажання зануритися в багатий світ людської душі. Приходьте і зробіть це знову!

Замовити квитки на концерт Vivienne Mort в Міському будинку культури в Рівному можна на concert.ua

Схожі події

Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Іво Бобул - Одна єдина Україна 18 жовтня 17:00, вт Іво Бобул - Одна єдина Україна Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 250 грн. Іво Бобул - Одна єдина Україна Вже не хочу 18 жовтня Іво Бобул - Одна єдина Україна Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Придбати