VLAD. Історія кохання

30 листопада 2020, Пн. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону: 073-7358881, 048-7771717

Чому варто піти на спектакль «Vlad: Історія кохання»?

1. Постановка порадує оригінальністю і незвичайним режисерським підходом.
2. Чи очікуєте страшних оповідань про кровожерливого графа Дракулу? Нічого цього не буде!
3. Після перегляду вистави від весняної хандри не залишиться і сліду.

23 червня в Театрі музкомедії - мюзикл «Vlad: Історія кохання». Приходьте, будете вражені!

Залиште спроби провести паралелі з романом Брема Стокера і його головним героєм - графом Дракулою. Автори проекту «Vlad: Історія кохання» зробили все, щоб ви не згадували про готичних фільмах жахів і вбивці-вампіра. На сцені ефектно з'явиться блакитноокий красень Влад Цепеш. Саме він і стане головним героєм мелодрами, яка розіграється навколо його стосунків з коханою.

У ролі Влада - Денис Любимов.

Поспішайте оцінити новий сучасний погляд на знайомий сюжет. Чекаємо Вас!